Skocz do zawartości
FreSZu

Podanie o Helpera :) ( Levander )

Rekomendowane odpowiedzi

1. FreSZuツ    -  STEAM_0:0:176752310

2.  13lat 

3. Grałem Na Pokemonach od 10 lat od 2016 roku. Moje doświadczenie 9/10.

4. Moge grać codziennie około min. 3h w piątki moge od 8-13 i jeszcze od około 17. a w weekendy cały dzień

5. Nie ale szybko się naucze a pozatym zgłaszam się na helpera i pomagam graczom nie mam komend

6. Regulamin wkleje sobie na profil steam mam go przepisanego na pulpicie i znam prawie cały

7. posiadam ts3 , skype

8. Z tego co gram na serwerze Levender jest mało helperów a jak chętnie pomogę i spędze miły czas na pokemonmodzie :) pozatym lubie pokemony i się na nich znam.

9. Nazywam się Przemek Jestem miły bardzo lubię grać w piłkę nożną jestem bramkarzem pochodzę z lublina chodze do klubu bardzo lubie pokemony

10. No będę mógł siedzieć na tsie, skype i na serwerze jak chcecie podam swój nr telefonu xd   na ts nazywam sie FreSZu , skype FreSZu i na innych forach serwerach : FreSZu 

11. Nie wiem co to gametracker i nie posiadam go ale jak mi wyjaśnicie moge założyć a link do ników yy tutaj mój steam - https://steamcommunity.com/id/PrzemU1337/ poczta / [email protected]

Myślę że się przydam znam obowiązki i przywileje, regulamin i znam się bo mam wieloletnią znajomość z tym serwerem będę grał codziennie na serwerze minimum 2h ale zazwyczaj od czwartku do niedzieli będę grać najdłużej około 3-4-5 h. Myślę że mnie przyjmiecie i czekam także na opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
◄ VIP ►

Młody trochę jesteś, a gametracker pomoże administratorowi sprawdzić ile spędziłeś czasu na serwerze, polecam obczaić :)

Edytowane przez Ayanokouji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najłatwiej z tym gt

1.wejdz na serwer

2. Kolo ip serwera masz logo gt 

3.kliknij je 

4.kiknij na swoj nick 

5. Skopiuj link 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zostało odrzucone. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na helperów, gdyż posiadamy ich wystarczającą ilość na tym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.