Skocz do zawartości
Ayanokouji

Właściciel sportowej drużyny NightLions. Norbert.

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor

Jest mi przyjemnie gościć pana w tym wywiadzie, ja jestem Ayanokouji (mój nick) i zadam panu pare pytań.
Nazywam się Norbert, mam 21 lat i pochodzę z Warszawy. Jestem właścicielem esportowej organizacji NightLions.

Hmm, a skąd pomysł na tą organizację?

Początkowo miała to być drużyna dla mnie i moich znajomych w której mieliśmy grać dla przyjemności i wbijania rangi jak na tamte czasy , niestety z czasem przyszedł kryzys w którym grałem coraz gorzej i wtedy postanowiłem prowadzić to jako właściciel.

Gracze, czyli najważniejsze do drużyny, jak długo pan szukał odpowiednich i czy może pan określić ich umiejętności?

U nas wygląda to tak, że szukamy odpowiedniej osoby która będzie kapitanem zespołu i organizujemy kwalifikacje do drużyny, najczęściej są to 4 fazy, osoby dostają się do eliminacji jak spęłniąją nałożone przez nas warunki, z około 30/40 osób zostaje finalna 10 z której wybieramy 4 osoby do składu, co do poziomu umiejętności graczy to mam aktualnie 3 dywizje z czego każda z nich jest na poziomie Tier 2 w Polsce.

No to troche roboty z tym jest, a co do życia prywatnego, masz już wybrankę i nie przeszkadza Ci to w pracy?

Oczywiście mam oraz ani mi ani jej nie przeszkadza to w jaki sposób prowadze życie, chodzi o poświęcanie około 3-4 godzin na sprawy organizacyjne.

Oprócz tego, masz jakąś pracę?

Aktualnie studiuję ale w czasie wakacji podejmuję takowe.

A co studiujesz?
Są to studia w kierunku informatycznym.

Opowiedziałeś mi o sobie i swojej szkole, nie ukrywajmy że sporo naszych forumowiczów chciało by się dowiedzieć o tym jak ty i twój kumpel się poznaliście i jak wyglądał wasz start z drużyną

Byliśmy kolegami z klasy, mówię tutaj o 3 osobach, dwóch kolejnych dobraliśmy metodą testów. Co do organizowania to robiłem to Ja napisałem do grafika, który wykonał nam proste logo i graliśmy pod nazwą Roque Gaming a po czasie zmieniło się w Night Lions Esports w którym już niestety nie grałem ;D

A jak Ci idzie nauka? Więcej grałeś czy się uczyłeś?

Oczywiście że grałem, lecz nie miało to bardzo wpływu na moje oceny. Zawsze byłem uczniem z średnią od 3.8 do 4.2. Nawet bez tej systematyczności.

Hmm, a posiadasz jakieś hobby oprócz gier ?

Jest nim niewątpliwie piłka nożna, lubię także oglądać wyścigi motorowe / formuła 1.

Jak gra Manchester z Bayernem to komu kibicujesz?

Zdecydowanie Bayern, lecz jestem wiernym fanem Realu.

W jaki sposób zacząłeś współpracować z InfinityCore.pl i na czym ta współpraca polega?

Polega ona na tym że dostarczają oni nam serwer treningowy a my ich reklamujemy , a zaczęło się od tego że szukałem serwera dla drugiej dywizji cs:go.

Kim w przyszłości chciałbyś zostać ?

Chciałbym mieć swoją firme informatyczną a do tego prowadzić organizację w TOP 5 w Polsce.

I to będzie tyle na dziś, dziękuje Ci za udzielenie odpowiedzi na te pare pytań, a my się widzimy z gościem specjalnym w następnym wywiadzie.

P.s. Chciałbym dodać że to jest ostatni wywiad tego typu, nie chcę spojlerować ale postaram się robić wywiady bardziej "przejrzyste".

Dla was Ayanokouji prosto z najlepszego serwera TeamSpeak GGspeak.pl

• Lubie to! 2
  • Zdezorientowany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

na takie 8/10 :D coraz lepiej!

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redaktor
1 minutę temu, Ticu napisał:

na takie 8/10 :D coraz lepiej!

Tak jest!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Nie jest źle. Jednak masz parę rzeczy do poprawy:

-pamiętaj o przecinkach przed "a",

-gdy piszesz Pana, Panu itd. to zazwyczaj praktykowane jest pisanie tego wyrazu z dużej litery, 

-unikaj powtórzeń, a trochę ich jest,

-gdy Twój gość popełnia błędy interpunkcyjne,ortograficzne itd. popraw to. Ty jako redaktor jesteś odpowiedzialny za wywiad,

-pytanie o wybrankę jest moim zdaniem trochę średnie,

-pamiętam o zasadach ortografii i interpunkcji. Masz lekki problem z końcówkami typu: ą, ę itd.

Pamiętaj ciężką pracą jesteś w stanie to poprawić/nadrobić.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Wszystko super, ale dlaczego w frazie "około 3-4" masz odnośnik do grupy na FB? :o

A co do pytań osobistych, typu o wybrankę, to są świetne. Dowiesz się rzeczy o których sam byś normalnie nigdy nie spytał, a tu się dowiesz :)

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
InfinityCore
9 godzin temu, Edżor napisał:

Wszystko super, ale dlaczego w frazie "około 3-4" masz odnośnik do grupy na FB? :o

Dzięki za info, już nie ma linku. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi