Skocz do zawartości
  • Nowy serwer: Pokemod - Lavender!

Zespół InfinityCore ogłasza start nowego serwera z modyfikacją Pokemod

Więcej info tutaj!
  • Promuj sieć z nami!

Zagłosuj na nasze serwery na GOSetti.pl

Więcej info tutaj!
  • InfinityCore.pl - poszukuje załogi!

Kogo szukamy? Nowe serwery. Wynagrodzenie...

Więcej info tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera oraz steamID:  MAMUT InfinityCore.pl       STEAM_0:0:3500413
  2. Wiek: 14lat
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Gram na nim już kolo 20h, ludzie mnie znają gram nawet kiedy są 2 osoby.     Kiedyś miałem kolo 90h na pokemod s2 ale jak powstało s3 to teraz na nim spędzam sporo czasu
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie 2-3h, Tygodniowo 10-15h, Miesięcznie nie jestem w stanie tego powiedzieć ale sporo :D
  5. Czy administrowałeś kiedyś?: Tak, Administrowałem na serwerze 1vs1 Arenki ale serwer przeniósł się na inny hosting i cały zarząd się zmienił :(
  6. Znajomość komend admina i regulaminu?: Komendy sm_admin 10/10 regulamin 8/10
  7. Czy posiadasz discorda i ts?: oczywiście na ts'ie miałem nawet kanał mojego teamu ale tam brakowało nam jednej osoby i MaTi usunął ( MaTi nie mam cie tego za złe :D), na discordzie też siedzę ale najczęściej gadam z kolegami
  8. Dlaczego ty?: Myślę ,że ja ponieważ chciałbym pilnować porządku na serwerze i "usuwać" ludzi utrudniających grę np. cheaterów albo "śpiewaczy"
  9. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Mateusz interesują się koszykówką, siatkówką i piłką ręczną (to ze sportu) a tak ogółem to lubię siedzieć w domu grać na pokemodzie i uczyć się html'a  (tego htmla zarazie odstawiłem bo dużo lekcji jest)
  10. Kontakt: STEAM: https://steamcommunity.com/id/Mamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut/
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):    https://www.gametracker.com/player/MAMUT InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.