Skocz do zawartości
Ayanokouji

Właściciel Only Mirage. Wywiad z Ticu.

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor: Cześć, cieszę się że weźmiesz udział w tym wywiadzie, mam nadzieję że sporo się dowiemy o Tobie i twoim fachu :)

Redaktor: Mógłbyś na początek opowiedzieć coś o sobie?

Ticu:: Jestem Adrian i mam 16 lat.

Redaktor: Domyślam się że chodzisz do gimnazjum, i tu przychodzi ma głowę pytanie co planujesz robić po gimbie?

Ticu:: Nie myślałem nad tym.

Redaktor: Powiedz mi, masz już swoją wybrankę i widzisz siebie z nią w przyszłości.

Ticu: Owszem posiadam. i raczej wiążę tak jak każdy.

Redaktor:: Przy szukaniu dziewczyny na co najczęściej zwracałeś uwagę?

Ticu: Raczej na charakter i osobowość ale wygląd też sie liczył.

Redaktor:: Powiedz mi, zdażało się tak że musiałeś odmówić swojej dziewczynie spotkania, bo miałeś ważną sprawę na komputerze?

Ticu: Nigdy nie miałem takie sytuacji.

Redaktor:: No to życzę wam powodzenia w przyszłości, a teraz przejdźmy do tego co jest najciekawsze czyli twojego fachu.

Redaktor:: Opowiedz mi proszę o tym jak zaczęła się twoja współpraca z serwerownią InfinityCore.pl :)

Ticu: Współpracę z IC rozpocząłem dość dawno, ale nie byłem tam z serwerem.  Prowadziłem teamspeaka z matim ale nasze drogi sie rozeszły i poszedłem na sieć gdzie poznałem matiego.  Siedziałem tam prwie rok. Po czym znów wpadłem na pomysł żeby załozyć teamspeak'a.  Po pewnym czasie dołączyłem do IC już z serwerem Only Mirage.

Redaktor: Skoro jesteś Właścicielem serwera to musisz spędzać sporo czasu na forum jak i na serwerze i tu się nasuwa na głowe pytanie, ile w średniej spędzasz czasu na komputerze?

Ticu: Wiesz to zależy strasznie od pogody, jak jest ładna to wracam wieczorem i wchodzę na forum i sprawdam posty. A na serwerach strasznie mało bo "Skończyłem grać w cs'a".

RedaktorKończąc grę w cs’a musiałeś znaleść kogoś na zamianę co nie?

Ticu: Posiadam aktualnie dwóch zamienników i nimi są Kosma i Joker.

Redaktor: Podsumowywując, głównie zajmujesz się opieką nad mną i administracją na swoim serwerze.

Ticu: Owszem.

RedaktorChciałbym też wiedzieć czy jesteś zadowolony z swoich podopiecznych?

Ticu: Nawet bardzo.

Redaktor: Jak wyobrażasz sobie przyszłość serwerowni za rok?

Ticu: Serwerownia strasznie pójdzie do przodu :D

Redaktor: To nic jak trzymać kciuki :) A co do teamu, jak Ci się z chłopakami współpracuje?

Ticu: Są bardo mili oraz znają się na rzeczy i bardzo miło się prowadzi tą współpracę.

Redaktor: Dziękuję że udzieliłeś mi wywiadu i myśle sporo się dowiedzieliśmy o Tobie :D 

Redaktor: P.s. Chciałbym też podziękować Ticu który spędził ze mną około 2h na nauczenie mnie tego i tamtego i jestem niezmiernie szczęsliwy że to on jest właśnie moim opiekunem. Zachęcam do zostawienia opinii :D 

Dla was nadawał Ayanokouji prosto z pufy z słuchawkami w buzi ❤️ ,      

Edytowane przez Ayanokouji
  • Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Nawet nawet :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi