Skocz do zawartości
Ayanokouji

Helper PokeMod Pallet. Wywiad z Echo.

Rekomendowane odpowiedzi

RedaktorCześć, ja jestem Ayanokouji i chciałbym zadać Ci pare pytań.
Echo: Cześć, Ja nazywam się Echo, jestem Helperem na serwerze Pokemod Pallet i z chęcią odpowiem na wszelkie pytania
Redaktor
No to świetnie, chciałbyś opowiedzieć coś o sobie?
Echo: Sam staram się nie upubliczniać swojego wizerunku ale tym razem mogę zrobić wyjątek, Moje prawdziwe imię i nazwisko to Karol Kijanowski mam 16 lat (wiem wszystkich to dziwi mnie w sumie też) Pasjonuję się modelarstwem grami karcianymi wszelkiej maści oraz terrarystyką.
Redaktor
Hmm, ciekawie... A opowiedz mi, jak to jest być "Helperem" dużo masz roboty? A no i jak płacą? ;) 
Echo: Nietypowe pytanie... Bycie Helperam jak dla mnie to przysłużenie się sprawie i sprawianie by innym korzystało się lepiej z wszelkoch dobrodziejstw serwerowni. Jak zostaje się wcielonym do ekipy InfinityCore to serwer przestaje być dla Ciebie a to ty zaczynasz być dla serwera. Moja praca ogranicza się przede wszystkim do pomagania nowym graczom, wyjaśniania systemu działania serwera o co w nim chodzi, jakie komendy są potrzebne a jakie bindy pomocne, po za tym z przyczajki monitoruje czy wszystko na serwerze jest w porządku, ale uważam że to każdy gracz powinien robić.Odbieram różne zgłoszenia, sprawdzam je na tyle na ile moge i przesyłam dalej.

Jak sobie to podsumować to wychodzi tego sporo ale jak dla mnie to właściwie mało "roboty" z przyjemnością pełnię swoją funkcję i chętnie pomogę każdemu kto tego potrzebuje

A jeśli chodzi o "płacę" to narazie jest to praca dla idei i każdy tym powinien się kierować a nie korzyściami jakie płyną z pełnienia danej funkcji.
RedaktorWidzę, że dużo wiesz o swoim fachu. Miałeś już jakieś cieżkie momenty podczas pracy jako helper?
Echo: Jak dla mnie problemem są osoby które są potocznie określani jako "Toxici" którzy wprost nie obrażą cię a sprawiają że rozgrywka staje się mało przyjemna nie rzucając nickami to wymyślmy sobie takiego kwaszosta wkurza wszystkich dookoła, pyskuje tylko takiego ukarać a nie wolno...wtedy zaczynam się wkurzać i powiem coś czego mogę potem żałować.. No i sporo osób Mi zarzuca gadatliwość ale nie wiem o co im chodzi. :) 
RedaktorOj, widzę że tak słodko nie masz, a co do kontaktu z graczami, możesz coś opowiedzieć?
Echo: Kontakt z graczami, hmmm to zależy, mój specyficzny temperament zraża do mnie wiele osób ale z tymi z którymi się zakumpluje to tworzymy naprawdę silną więź, sam pewnie coś o tym wiesz odkąd zostałem helperem spotykam się z różnymi opiniami od osób zazdrosnych, ale też szczerze cieszących się że to ja zostałem Helperem, po za tym (może to moje odczucie) ale zdaje się że tworzę jakiś autorytet dla osób szanujących moje stanowisko co Mnie wielce cieszy.
RedaktorSzczerze, zostając redaktorem miałem też podobne uczucie, i cieszy mnie to że mogę pisać dla was. I tak na pożegnanie, chciałbyś kogoś pozdrowić?
Echo: Jeśli mogę to chciałbym podziękować Tobie za wspaniale przeprowadzony wywiad, a jeśli chodzi o pozdrowienia to chciałbym pozdrowić następujące osoby:
-Mr.Noob
-Woody
-Pjoter
Zespół InfinityCore:
-Latacz
-Gołomb
-Lekus
-Majster
-Pjotereq
No i przede wszystkim moich bezpośrednich przełożonych bez których nie byłoby mnie tu
Deathera i Johnnego

P.S.
Z chęcią wymieniłbym wszystkich moich znajomych z palleta ale nie chcę zajmować za dużo miejsca ;) 

RedaktorMyśle że sporo się dowiedzieliśmy o twoim zdaniu co do "Helperowania". Dzięki za udzielony czas na ten wywiad, a czytających zapraszam do zostawienia opinii :) oraz jakieś propozycje kogo by wypytać o to i owo? 
Dla was nadawał Ayanokouji prosto z łóżka ;) 

Edytowane przez Ayanokouji
Przypadkowy enter :D
  • Lubie to! 6
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor

Dla mnie wywiad nawet spoko, ale brakowało mi prywatnych pytań. mocne 5/10.

Edytowane przez Ticu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Ticu napisał:

Dla mnie wywiad nawet spoko, ale brakowało mi prywatnych pytań. mocne 5/10.

Tak jest senpai :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

57 minut temu, PomarańczaGAMING napisał:

Nie będę dużo pisał zarąbisty 

Tak, też jestem pod swoim wrażeniem xddd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jako pierwszy pozdrowiony :D

spoko wywiad 

co do rangi helper Echo tak czy inaczej pomagał innym to jest tylko uświadomienie graczą kto im pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi