Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mój nick:☢☣Cichy_Assasin☢☣ ™
Nick oskarżonego: ★♥Króliczek♥★#Gryzę ;3
SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:202644205
Godzina, data i mapa zdarzenia: ok. 16:20   minecraftmoutain
Opis sytuacji: pan króliczek mnie wyzywał, freekillował i upokażał (poniżał) (oczywiście nie jestem aniołkiem w środku tej spawry wymckło mi się parę słów ale tylko raz)
Dowody (demko screeny): można sprawdzić demko niestety nie nagrywałem
Świadkowie zdarzenia: niestety było 2 świiadków, którzy są po jego stronie więc...

Edytowane przez ☢☣Cichy_Assasin☢☣ ™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Bez sensu, skoro zostało to tak napisane że, ty też go wyzywałeś więc to była kłótnia/sprzeczka a nie atak indywidualny na ciebie. Skarga Odrzucona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, KejO napisał:

Bez sensu, skoro zostało to tak napisane że, ty też go wyzywałeś więc to była kłótnia/sprzeczka a nie atak indywidualny na ciebie. Skarga Odrzucona

tak lecz wymckło mi się raz... a on mnie cały czas jak wejdzie na serwer poniża/wyśmiewa/wyzywa  np. około 19:00 na facebook też mnie wyzywał/poniżał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Nie należę do administracji akurat tego serwera sieci, ale patrząc na twój wpis oboje jesteście winni. Moim zdaniem zarówno tobie jak i jemu należy się ban. Przykre est to, ze nie potraficie między sobą tego załatwić tylko musicie pisać skargi na forum. Jeżeli nie chcesz mieć kontaktu z tym graczem to go:
-zablokuj
-zmutuj

-ignoruj 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Zablokuj? Zmutuj? Ignoruj? Że co?

Nowy gracz wchodzi na serwer typ wyzywa innego typa, typ A ma zmutowanego gracza B który go wyzywa, nowy gracz słyszy wyzwiska bo nie ma go zmutowanego i wychodzi bo jest patola, no rly?

Po coś się robi regulamin, żeby z nich korzystać to nie gracz ma załatwiać gracza który mu uprzykrza grę tylko admin.

I co to za zdanie: "Bez sensu, skoro zostało to tak napisane że, ty też go wyzywałeś więc to była kłótnia/sprzeczka a nie atak indywidualny na ciebie. Skarga Odrzucona"

Bez sensu to jest nie sprawdzenie nawet demka z powodu "bo typowi się parę razy wymckło".

Ale to tam takie moje małe zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Nie miałem wczoraj dostępu do komputera postaram się dzisiaj wieczorem zobaczyć demka i ocenić sprawę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie widziałem tej sytuacji ale pozwole sobie skomentować sytuacje z króliczkiem
Miałem dwa razy sytuacje w której wchodziłem na serwer a króliczek był agresywny 
Czasami da sie też zauważyć że Króliczek faworyzuje gracza z nickiem im worried (czy jakoś tak) i na odwrót
Mam przeczucie że całą tą kłótnie sprowokował Króliczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, MaNIEk ! napisał:

Może nie widziałem tej sytuacji ale pozwole sobie skomentować sytuacje z króliczkiem
Miałem dwa razy sytuacje w której wchodziłem na serwer a króliczek był agresywny 
Czasami da sie też zauważyć że Króliczek faworyzuje gracza z nickiem im worried (czy jakoś tak) i na odwrót
Mam przeczucie że całą tą kłótnie sprowokował Króliczek

IM a bit worried  maniek

to ten gracz im a bit worried

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, ☢☣Cichy_Assasin☢☣ ™ napisał:

IM a bit worried  maniek

to ten gracz im a bit worried

tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Zamykam. Bezsensowa kłótnia i na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.