Skocz do zawartości
Ayanokouji

Podanie na redaktora.

Rekomendowane odpowiedzi

◄ VIP ►

Nick: Ayanokouji.
Imię: Adrian.

Staż na forum: Na forum infinitycore.pl od 31 marca, dosyć aktywnie.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Mocne 9/10 (Przynajmniej pani się nie skarży :D) 
Jak sobie wyobrażam pracę jako redaktor? 
Z mojego tajemniczego źródełka będe czerpać informacje na temat świata oraz samej serwerowni, a później opowiadać to wszystko w jednym poście na pare dni.
Doświadczenie? Skłamałbym gdybym powiedział że mam jakieś mega doświadczenie. Prowadziłem dośyć sprawnie bloga który głównie opierał się na tematyce gier, ale nie cieszył się wielkim zainteresowaniem.
Dlaczego chcę zostać Redaktorem? Bardzo lubię wkładać część siebie w różnego rodzaju "eventy", i okropnie lubię opowiadać wszystko co wiem, np. o anime.
Taki mały news z mojej główki:

Gracz Ayanokouji grający na pokemodzie Pallet osiągnął dziś 4 shiny (czyt. szajni) w puli pokemonów.
Mogę z pewnością powiedzieć że to nie było lada wyzwanie, a teraz jeszcze musi dla każdego poświęcić 120 minut na złapanie jakiegoś pokemona. :D
Nic mi nie zostaje jak trzymać za niego kciuki oraz życzyć samych najrzadszych pokemonów.
Dla państwa opowiedział Ayan.

Tak coś od siebie.
Aktualnie kończę liceum, po maturze mam sporo czasu.
Mieszkam na Ukrainie jednak nie przeszakdza mi to w wolnym komunikowaniu się z innymi, mogę śmiało powiedzieć że nie jest mi ciężko nawiązać z kimś kontakt, w naszej ekipie to ja byłem tym kto zawsze szedł po piwo, bo pani z sklepu mnie znała. :D
W lipcu pyknie 17 lat (Szczerze to tak mi się nie chce ;-;).
Z tego co widzę to nie mam 20 postów na forum, zaraz to dogonię. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Krótko ode mnie: ortografia i interpunkcja - takie bardziej 6/10 :) Ale ja jestem wymagająca, nie zrażaj się, czy coś. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor

Podanie zaakceptowane. 
/Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.