Skocz do zawartości
JJay

Podanie na Helpera JJay

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera oraz SteamID: JJay Infinitycore.pl STEAM_1:0:239056550
  2. Wiek: 14 lat
  3. Znajomość modyfikacji PokeMod: 10/10 Gram bardzo długo na tym serwerze
  4. Ile czasu jestes w stanie poswiecic na ten serwer ?(dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: 1-5 godzin dziennie
  5. Dlaczego ty? Jestem pomocny, ludzie mnie lubią na serwerze i przede wszystkim chcialbym pomoc serwerowi.
  6. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Kuba (Jakub) lubie grać w gry i interesuje sie piłką nożną od małego, jestem fanem Manchesteru United i Bayernu Monachium.
  7. Kontakt: Facebook, Discord, Teamspeak i Steam https://steamcommunity.com/id/Kubski905/
  8. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/JJay Infinitycore.pl/?game=csgo
  9. Takie info: Nie bedzie mnie w domu od srody 9 maja do niedzieli 20 maja, jadę do Polski autem z Norwegii. Oby to w niczym nie przeszkadzalo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Mam jeszcze dodatkowe pytanie, jak gra Manchester z Bayernem to komu kibicujesz?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Deather napisał:

Mam jeszcze dodatkowe pytanie, jak gra Manchester z Bayernem to komu kibicujesz?

Hmmm ciężkie pytanie, liczę na remis 😂 ale tak szczerze to z tą formą Manchesteru to nigdy takiego meczu nie będzie 😂 Kibicuję wtedy Lewandoskiemu 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomocny 

Miły 

Spokojny

Ogarnienty

Pomimo tego że zadawałem mu mase pytań odnośnie pokemoda to on mnie nie olał tylko odpowiedział na każde pytanie jak nowemu graczowi

Myślę że się sprawdzi

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Jestem na tak. Pomocny.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zaakceptowane.
Zgłoś się do mnie :)

• Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.