Skocz do zawartości
  • Nowy serwer: Pokemod - Lavender!

Zespół InfinityCore ogłasza start nowego serwera z modyfikacją Pokemod

Więcej info tutaj!
  • Promuj sieć z nami!

Zagłosuj na nasze serwery na GOSetti.pl

Więcej info tutaj!
  • InfinityCore.pl - poszukuje załogi!

Kogo szukamy? Nowe serwery. Wynagrodzenie...

Więcej info tutaj!
Echo

Podanie na Helpera na serwerze Pokemod Pallet

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Echo Infinity.Core

Steam ID STEAM_0:1:63857533

Lat : 16

Doświadczenie : Półtoramiesięczna gra na serwerze Pokemod Pallet pod okiem starszych graczy np. Latacz, Mr.Noob, Woody. Sharingan ...itd zadawałem wiele pytań i wgl.

Dziennie na grę na serwerze jestem w stanie poświęcić

1.5-2 h a w dni wolne znacznie więcej skrajnie nawet 5 h jak w majówkę gdzie bimbałem równo. Wbijam w zasadzie codziennie więc można policzyć że to ok 10-14 h tygodniowo tym samym 30-42 h miesięcznie (plus minus weekendy)

Dlaczego ja?:

Cenię sobie nowych graczy zawsze chętnie wyjaśniam co i jak. Nie boję się mozolnego tłumaczenia w kółko jak coś działa. W komendach dobrze się rozeznaje a wiedzę przekazuję w sposób indywidualny dla każdego kto tej wiedzy potrzebuje.

Bez problemu rozeznaje się w korzystaniu z TS a Discord nadrobię, jak to czytacie to pewnie już jestem w połowie pracy.

Kontakt:

E-mail : [email protected]

Game tracker acc https://www.gametracker.com/player/Echo InfinityCore.pl/145.239.133.23:27015/

Pozdrawiam

~Echo

P.S

Ja wiem, że za moje poglądy i sposób bycia i otwartego wyrażania uczuć niektórzy mogą być do mnie uprzedzeni inni mną gardzić a jeszcze inni gadać za moimi plecami jaki to ja nie jestem, ale wiecie, że od początku zabawy z Infinity.Core zawsze chciałem się jakoś przysłużyć a to świetna ku temu okazja, na prawdę zaufajcie mi, a nie pożałujecie.

Edytowane przez Echo
Omyłkowo podałem zły link do GC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redaktor

Co do samego gracza: Echo jest dosyć szybko uczącym się graczem, bardzo komunikatywny oraz wszędzie wciśnie ciutke humoru.
Mam z nim dosyć dobry kontakt i szczerze widzę go bardzo dobrze na tej posadzie, wiem że spędził specjalnie dla 3 geny parenaście godzin na gameboyu za co naprawde wielki szacun.
Wkłada się również w życie serwera samą aktywnościa na forum.

Gdybym mógł głosować na prezydenta a wybierać helpera na forum oczywiście że bym został przed ekranem i oddałbym głos na niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokemod #3

Bardzo pomocny gracz widzę go prawie codziennie na serwerze i nie denerwuje się lubi pomagać i tłumaczyć innym

Jedyna wada to ze jest bardzo gadatliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zaakceptowane.
Zgłoś się do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.