Skocz do zawartości
Echo

Podanie na Helpera na serwerze Pokemod Pallet

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Echo Infinity.Core

Steam ID STEAM_0:1:63857533

Lat : 16

Doświadczenie : Półtoramiesięczna gra na serwerze Pokemod Pallet pod okiem starszych graczy np. Latacz, Mr.Noob, Woody. Sharingan ...itd zadawałem wiele pytań i wgl.

Dziennie na grę na serwerze jestem w stanie poświęcić

1.5-2 h a w dni wolne znacznie więcej skrajnie nawet 5 h jak w majówkę gdzie bimbałem równo. Wbijam w zasadzie codziennie więc można policzyć że to ok 10-14 h tygodniowo tym samym 30-42 h miesięcznie (plus minus weekendy)

Dlaczego ja?:

Cenię sobie nowych graczy zawsze chętnie wyjaśniam co i jak. Nie boję się mozolnego tłumaczenia w kółko jak coś działa. W komendach dobrze się rozeznaje a wiedzę przekazuję w sposób indywidualny dla każdego kto tej wiedzy potrzebuje.

Bez problemu rozeznaje się w korzystaniu z TS a Discord nadrobię, jak to czytacie to pewnie już jestem w połowie pracy.

Kontakt:

E-mail : [email protected]

Game tracker acc https://www.gametracker.com/player/Echo InfinityCore.pl/145.239.133.23:27015/

Pozdrawiam

~Echo

P.S

Ja wiem, że za moje poglądy i sposób bycia i otwartego wyrażania uczuć niektórzy mogą być do mnie uprzedzeni inni mną gardzić a jeszcze inni gadać za moimi plecami jaki to ja nie jestem, ale wiecie, że od początku zabawy z Infinity.Core zawsze chciałem się jakoś przysłużyć a to świetna ku temu okazja, na prawdę zaufajcie mi, a nie pożałujecie.

Edytowane przez Echo
Omyłkowo podałem zły link do GC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Mam wrażenie, że dałeś błędny link (game tracker). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redaktor

Co do samego gracza: Echo jest dosyć szybko uczącym się graczem, bardzo komunikatywny oraz wszędzie wciśnie ciutke humoru.
Mam z nim dosyć dobry kontakt i szczerze widzę go bardzo dobrze na tej posadzie, wiem że spędził specjalnie dla 3 geny parenaście godzin na gameboyu za co naprawde wielki szacun.
Wkłada się również w życie serwera samą aktywnościa na forum.

Gdybym mógł głosować na prezydenta a wybierać helpera na forum oczywiście że bym został przed ekranem i oddałbym głos na niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokemod #3

Bardzo pomocny gracz widzę go prawie codziennie na serwerze i nie denerwuje się lubi pomagać i tłumaczyć innym

Jedyna wada to ze jest bardzo gadatliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zaakceptowane.
Zgłoś się do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.