Skocz do zawartości
  • Nowy serwer: Pokemod - Lavender!

Zespół InfinityCore ogłasza start nowego serwera z modyfikacją Pokemod

Więcej info tutaj!
  • Promuj sieć z nami!

Zagłosuj na nasze serwery na GOSetti.pl

Więcej info tutaj!
  • InfinityCore.pl - poszukuje załogi!

Kogo szukamy? Nowe serwery. Wynagrodzenie...

Więcej info tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

Tu Echo...kolejny raz, walczący o swoje przekonania...dziś chciałbym poruszyć temat korzystania ze skilla "escape" na mapach typu Italy czy office gdzie celem jest ratunek zakładników...

Nie chcąc niszczyć idei owego skilla chciałbym zaproponować proste aczkolwiek skuteczne rozwiązanie. (z punktu widzenia osoby grającej, nwm jakby wyglądała "zabawa" z plikami)

Otóż uważam, że w momencie w którym osoba grająca np.Butterfree ratując zakładnika nie mogła używać teleportu. Wtedy terroryści mogliby coś cokolwiek zrobić a nie że ktoś podnosi hosta i po rundzie no sorry...

"Góra" kazała mi to napisać tu więc jakbyście mogli to napiszcie co o tym sądzicie ...

I koniecznie wbijać na propozycje #1 post niżej 

Pozdrawiam

(W szczególności "Górę")

~Echo

588d1ca8d6fb06d7e029ca9446d78a3b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! wypowiem się co do tej propozycji.Moim zdaniem blokada skilla escape podczas niesienia hosta jest nie potrzebna,ponieważ gdyby tt wykonywało poprawnie cele mapy a nie rashowało z P90(nie chce nikogo tym urazić)

nie byłoby bólu oraz krzyków  o modernizacje tego skilla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest 20 osób na serwie to nie zauważysz jak ktoś leci sh butterfree na 100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Byłem dziś na obu serwerach na S1 i S2 na mapie Italy - tak specjanie na nią czekałem.

Czemu wszyscy terrorysci byli szybciej na moim spawnie niz ja przy hoscie?

A bo jak ja wracam z hostem to oni moga mnie zabic z mojego respa jak sie tam gdzies przy rashu wymineliśmy.

Więcej stania przy hostach to zobaczymy jak to wygladą ale przy takich akcjach to nie wina skilla tylko cele mapy terro.

To samo jest z paką wbijam na pustego bsa no nie wierze, że przy dziesięciu osobach nie idzie się podzielić na dwa bsy ;x

Rly?

Dobra pomińmy temat Johnny jakieś urojenia ma bo kto wykonuje cele w csie. Jest to wina skilla tak? A Wy gdzie macie skille? Biore Disable i święty spokój 😆.

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Niestety, jest to jedyne fajne zastosowanie tej umiejętności, więc nie ma możliwości usunięcia tego.
Tak jak powiedział @Johnny, większość TT zamiast pilnować hostów woli lecieć na respa CT żeby zbierać balle (mimo że dużo większa szansa jest przy łapaniu przez zabicie ale to już inna sprawa).

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skill nie jest zbyt op tylko wy nie umiecie go kontrować, lecicie do przodu a potem dziwne, że ct wygrywa.

• Dzięki! 2
  • Zdezorientowany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi