Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry dziś dnia 02.05.2018r. zostałem zbanowany za niby nadużywanie mikrofonu chodź mówiłem średnio 1x na runde i nie dostałem żadnego ostrzeżenie od PioteQ tak jakby za nic i prosiłbym o degrada dla tego administratora bo słucha się gracie pod nickiem Latacz który nalegał zacytuje "Banuj ich wszystkich pokolei" NADUŻYWA PERMISJI

Edytowane przez ConGoh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, ale byłem przy tej sytuacji i moim zdaniem admin postąpił słusznie, rzeczywiście mówienie P. adminowi co ma robić nie powinno wchodzić w grę (myślę że gracz Latacz po prostu działał impulsywnie podczas takiego żargonu). Wróćmy jednak do powodu banowania. Dostałeś karę słusznie bo przekrzykiwałeś się z resztą, ta reszta też powinna otrzymać karę jednak ciężko było wychwytać "kto tam z Tobą się kłócił?" Między innymi Admin uspokoił moje bóle głowy, chociaż na chwilę za co jestem mu wdzięczny. To jest tylko moje zdanie. Ps: Admin nie ma obowiązku za każdym razem ostrzegać wszystkich dookoła i pamiętajmy admin to też człowiek.

• Dzięki! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawy ale ja się z nikim nie kłuciłem tylko że powiedziałem że specjalnie doładowałem dziś pokecoinsy na lugie i Julo w szedł w dyskusje a czemu ja nie moge grać lugią a on może i ja odpowiedziałem kupiłem se na nią specjalnie pokecoinsy ale ją mieć i teraz mam nią nie grać no to co! wydałem jak tak pieniądze na darmo!!! i nic takiego nie mówiłem

• Zdezorientowany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze Admin nie ma obowiązku się Mnie słuchać. Po drugie byłem Adminem i widzę, że PiotreQ nie ma jeszcze dużego doświadczenia w banowaniu więc mu czasem podpowiadam co robić w takich sytuacjach. Wracając do bana, według mnie jak najbardziej SŁUSZNY bo nie widze sensu w krzyczeniu na cały serwer.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłeś i możesz nią grać, nikt ci tego nie może zabronić, wtedy dokładałeś swoje "2 grosze" nie potrzebnie... Jednak jako gracz uważam, że gdy jest sytuacja małej mapy i małej ilości graczy to granie "silnymi" pokemonami, może spowodować jeszcze zmniejszenie ilości graczy, wtedy nawet ja wybieram słabsze lvle by po prostu dobrze się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem dzisiaj prawie cały czas na serwerze i słyszałem jak cały czas nadużywałeś mikro dziwię się że Piotreq nie dał ci wcześniej bana . A co to bana ban jest słuszny 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podaj mapkę i godzinę to sobie lookne demko.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi