Skocz do zawartości
SirF3n1x

only mirrage SirF3n1x | 01.05.18

Rekomendowane odpowiedzi

1. SteamID: https://steamcommunity.com/id/SirF3n1x/
  2. Powód bana: "Cheatowanie"
  3. Nick admina: JOKER
  4. Wyjaśnienia: Nie wiem co napisać, ponieważ słabo grałem i żadnej konkretnej akcji nie miałem.
  5. Dowody zwalniające z bana: Przydała by się jakaś dojrzała osoba a jak nie ma to prawdopodobnie tym mogę sie usprawiedliwić https://plays.tv/u/SirF3n1x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam sytuacji, za którą dostałeś bana, ale patrząc na m.in. faceita, plays.tv, konto steam widać, że trochę w tą grę już przegrałeś i wiedzę o niej masz. Nie chce cię bronić, bo sytuacji nie znam, ale wydaje mi się, że ban może być zbyt pochopny. @JOKER jak możesz to rozpatrz tą sprawę jeszcze raz. 

Edytowane przez Weri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czas trwania zaistniałej sytuacji postanowiłem wraz z publikacją tego posta udostępnić moje godziny w grach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Zostales Odbanowany 

Edytowane przez JOKER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, JOKER napisał:

Witam zbanowalem cie za  cheatowanie dostalem na cb 3zgloszenia i nie grales slabo bo miales prawie 40killi i dokladnie widzialem co zrobiles miales ak-47 szedles do palacow na A widzialem ze tam stal jeden gracz z awp i jak go zobaczyles nagle wycofales potem jak gracz odszedl nagle wyskoczyles i go zabiles 

Prosta sprawa. byłem w tt dość szybko sie wywaliłem zauważyłem, że gracz z tt był wcelowany z awp w apsy na A przez prawie całą rundę. Zostałem przeniesiony do ct, wiec postanowiłem zagrać mocniejsze apsy. będąc w apsach usłyszałem dwa scopy, wiec postanowiłem zagrać pod agresję tt. Po zdobyciu fraga i jednocześnie bomby rzuciłem głębszego smoka, żeby w sytuacji podbramkowej zdobyć aspy. Delikwent z tt dorzucił smoka, żeby wziąść bombę, lecz przy braniu zauważyłem połowę jego ciała. Wiedząc że rzuciłem głębokiego smoka miałem poprosu wymarzoną sytuację na skutek, której postanowiłem dojechać apsy i zdobyć 2 kille.

Mam nadzieję, że mniejwiecej ogarniasz o co mi chodzi przy jednoczesnym zrozumieniu treści, którą ci napisałem powyżej. W razie wątpliwości danego fragmentu nie bój się mnie poprosić o uszczegółownienie albo wyjaśnienie :)

P.S prawdopodobnie lepiej wiem czy grałem słabo czy dobrze jak na swoje możliwości znając swoją grę, więc prosiłbym cię żebyś nie kwestionował nikogo słów kiedy dana osoba mówi o sobie, ponieważ w takich sytuacjach ta osoba wie lepiej o sobie niż kto kolwiekinny ;)

Edytowane przez SirF3n1x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage
44 minuty temu, JOKER napisał:

Jak wiesz temat zostal zamkniety napisales ze ci slabo szlo tak jak mowilem miales 35 40killi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi