Skocz do zawartości
forfex

Skarga na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jako iz zostalem poproszony przez administratora abym napisal skargę takze oto ja. (przepraszam jezeli nie zastosowalem sie do wzoru, ale nie widze takowego)
Dzisiaj szukajac jakiegos serwera ffa wszedlem na owy serwer i nie spodobalo mi sie sposob w jaki serwer zarabia. Mam na mysli funkcje vipa czyli podwojny skok, a takze spadochron i apteczka.
Na serwerze byl administrator o nicku er n es T. Po wyrazeniu swojej opinii publicznie stwierdzil on ze jak mi sie nie podoba to zebym wyszedl, a jesli nie to mi pomoze.
Zniesmaczymo mnie to iz poczulem ze nie moge wyrazic swojej opinni. Po krotkiej rozmowie jaka odbylismy na chacie z adminem zostalem wyrzucony. Temat rozmowy byl caly czas ten sam, czyli moja opinia na temat pay2wina na serwerze.
Gdy wrocilem na serwer er n es T, dalej mi grozil tym razem juz banem. Nie bede ukrywal malo mi zalezy na zostaniu na serwerze, ale nie podoba mi sie zachowanie administratora.
Dodam, ze administrator caly czas podczas naszej rozmowy urazal mnie piszac "beka z Ciebie".

Mój nick na serwerze: "forfex"
Nick administratora: "er n es T"
Data zdarzenia: 30.04 / godz. ok. 17:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Dziękuje za informacje razem z Właścicielem rozwiążemy ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Ernest działał według zasad serwera.

Następnym razem prosiłbym by nie obrażać gracza który posiada  VIPA

Sprawa została już wyjaśniona

Edytowane przez Ticu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Powiem coś od siebie no nie wiem jak ty chodzisz po ffa ale 3/4 serwerów posiada te opcje więc ja tam nie wiem a ze ci się nie podoba jak zarabiamy to wiesz jak jest cnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.