Skocz do zawartości
dizorox

Parę zmian od Dizoroxa

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

1. skile obszarowe:

-zwiększenie zasięgu skilla o jakieś 30-50%

-wprowadzenie różnorodności: obecnie każdy skill bije 60 i  ma 40- 0,2 co lvl cdr, wnioskuje aby niektóre skille miały zawsze 20s cdr i np 10+0,5 co lvl obrażeń oraz 2 przykład zawsze maja 40 cdr i 60 obrażeń a z lvl zwiększa się zasięg 

-wprowadzenie nowych skilli obszarowych które maja zasięg x2 obecnego i połowę obrażeń 

Podsumowanie obecnie prawie każdy skill aoe jest taki sam. Takie zmiany wprowadzimy by jakieś odświeżenie którego spodziewałem się po reworku . 

2 okręgi przy upadku

-moim zdaniem są całkowicie zbędne wręcz  utrudniają grę osobie je posiadające (zdradzają pozycję) moim zdaniem można je zostawić tylko prze bunny hopie.

3 lasery

-obecne lasery są naprawdę fajne lecz fajne jak była by opcja ponownego kliknięcia pokeskill ii wyłączenia już działającego skilla.

4 quick attack

-wiele efektów go wyłącza(oprócz slołą)

5 skille poków

-dodać niektórym pokom skille przed 30 lvl tak aby każdy do tego 30 lvl już miał skilla 

6 teleport

-zwiększenie cdr (ludzie spamią skillem co 1s i tylko przeszkadzają innym grać)

7 skille "fale"

-poprawa aby zadawały większe obrażenia ( ciężko tym trafić  a najczęściej odpala sie tylko 1 tik i zadają 10 obrażeń )

8 surf

-zwiększenie obrażeń ( łatwo go uniknąć i a nawet jak trafimy zadaje niewielkie obrażenia)

9 ogólnie jest to moja luźna propozycja lecz fajnie by było (przynajmniej dla mnie) skille nie były tak podzielone na grupy, mam namyśli że to jest skill należący do tej grupy ... więc zada tyle ... i ma cdr ...

chciałbym aby skille były bardziej wyjątkowe  ale jedna kula nie była taka sama jak druga lecz to jest  bardzo ogólna myśl i nie wiem jak ją przedstawić . (wiem że takie coś  strasznie zaburzyło by balans ale mam wrażenie, że właśnie tego potrzebuje pokemon aby odżył w 100%) 

Podkreślam to tylko moje takie tam zdanie i uszanuje jak się nie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi