Skocz do zawartości
  • Nowy serwer: Pokemod - Lavender!

Zespół InfinityCore ogłasza start nowego serwera z modyfikacją Pokemod

Więcej info tutaj!
  • Promuj sieć z nami!

Zagłosuj na nasze serwery na GOSetti.pl

Więcej info tutaj!
  • InfinityCore.pl - poszukuje załogi!

Kogo szukamy? Nowe serwery. Wynagrodzenie...

Więcej info tutaj!
Manju

Skarga na Admina x2

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój nick steam oraz SteamID:  Manju @InfinityCore.pl STEAM_1:0:96993141
2.Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: ✪ PiotreQ InfinityCore.pl STEAM_1:0:177501333
3.Powód: Admin nadużywa praw oraz permisji. Banuje użytkownika bezpodstawnie za obrazę mimo iż dostałem wpierw ostrzeżenie (za nazwanie admina "noob z auto" ) Później nazywałem go "gównem z auto". Dopiero w tym drugim przypadku należy mi się warm ponieważ nie wyraziłem się jasno, a chodziło tutaj o przenośnię. 
4.Dowody: de_westwood big godzina koło 16 

Edytowane przez Manju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Chodziło Ci o przenośnie? Wyjdź na ulice i mów ludziom, że "chodzą jak gówna" dostań parę razy po mordzie i za każdym razem tłumacz się, że to przenośnia. Rly? Ogarnij się człowieku bo nikt nie będzie się domyślał czy Ty mówisz do kolegi i może on CI pozwala czy Ty może używasz jakiś chorych przenośni? No chyba nie - gównujesz do kogoś i tyle proste.

Zobaczę demko i wypowiem się na temat skargi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem ''nie wyraziłem się jasno'' więc o co Ci chodzi? Przyznałem się do błędu, a Ty od razu najazd rodzaju ''ogarnij się człowieku"? Czekam na normalną odpowiedź na skargę... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Nie to ja czekam na normalną skargę, masz problem wyzywając ludzi od gówna? Przyznajesz się do tego i co mam Cię pochwalić czy się pożalić, że też nie zrozumiałem Twojej przenośni.

#Co do skargi i demka - przeprowadzę rozmowę z adminami z tej mapy i dostaną ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.