Skocz do zawartości
Manju

Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój nick steam oraz SteamID:  Manju @InfinityCore.pl STEAM_1:0:96993141
2.Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: MaJsteR෴ InfinityCore.pl STEAM_1:1:168964006
3.Powód: Osoba otrzymała admina tylko po to, żeby go mieć. Jest bierny, łamie regulamin (nie wykonuje celów mapy tylko łapie poksy na respie przeciwnika). Admin prawie wcale nie odzywa się na serwerze mimo iż jest chaos. Wielokrotnie pod obecność tego administratora są łamane punkty regulaminu przez innych graczy, a on milczy. Również dzisiaj była taka sytuacja, gdzie mój znajomy ZOSTAL UPOMNIANY, ZE UZYWA FARFETCH'd, mimo że nie jest nigdzie napisane iż nie można nim grać. Argument Jego brzmiał ''bo gracze tak mówili'' ? 
4.Dowody: Duża ilość swiadków. Mapa weestwood2 godzina 19 (mniejwięcej) oraz kilka poprzednich.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cele mapy wykonuje zawsze a z łamanie regulaminu przez graczy podaj przykład. Z tym farfecztem co prawda nie sprawdziłem tego sam zanim to powiedziałem wiem że powinienem to sprawdzić przed.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Zobaczę demko i się wypowiem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

A co ma jedno do drugiego? Idąc Twoim tokiem myślenia można zadać pytanie to po co sam składałeś podanie jak miałbym z góry nie brać "dzieci" do administracji (nie odpowiadaj mi nawet na nie).

A co do admina chłopak jest nim dopiero pierwszy dzień, porozmawiam z nim, wytłumaczę mu co i jak i się wtedy zobaczy. Dajcie mu jeszcze szanse.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Johnny napisał:

A co ma jedno do drugiego? Idąc Twoim tokiem myślenia można zadać pytanie to po co sam składałeś podanie jak miałbym z góry nie brać "dzieci" do administracji (nie odpowiadaj mi nawet na nie).

A co do admina chłopak jest nim dopiero pierwszy dzień, porozmawiam z nim, wytłumaczę mu co i jak i się wtedy zobaczy. Dajcie mu jeszcze szanse.

johnny to nie powinno być szkolenia od samego początku? aaa i jak już gadamy o tym ze jest dopiero 1 dzień adminem no spoko jest nowy nie ma doświadczenia ale żeby w 1 dzień była skarga to chyba jest coś nie tak ja nie mówię żeby dać mu degrada bo osobiście go lubię i sam bym dał mu admina bo zna się na pokemodzie i jest ogarnięty tylko mam do ciebie prośbę johnny jak przyjmujesz ludzi którzy nie mają doświadczenia to rób szkolenia 

aa i majster sorry za moją wypowiedz nie była odpowiednia ale wiesz jestem trochę zawiedziony tym ze ja nie zostałem przyjęty #bóldupy ale to nie ważne bo z mojej głupoty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

szkolenia na bycie adminem?

Jest jedna komenda sm_admin i opcja zbanuj - trzeba robic z tego szkolenie? Rly?

Banujemy według regulaminu i tabeli kar która jest na forum - co mam im pytać wyrywkowo na pamięć? Weź Ty się ogarnij bo zaczynasz irytować człowieku.

Porozmawiałem już z adminem. Zamykam.

#Edit: Co do skilla fartetcha byl on zbugowany wiec admin mogl upomniec za gre nim a co lepsza zbanowac za wykorzystywanie bledow modyfikacji. Bo jak jest cd a po uzyciu skilla mozesz nim spamic ile chcesz to jest cos nie halo no nie. Wiec admin zrobil bardzo dobrze.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.