Skocz do zawartości
NOFI

[3GEN] Wailord, Beautifly, Dustox

Rekomendowane odpowiedzi

STEAM_0:0:215278330 (pokemod #1)

Wailmer
Umiejętności:
- Life Up (zwiększa się HP wraz z lewelem  (+1lvl= +1HP)
Ruchy:
- Rest (15lvl)
- Rollout (30lvl)- 3 kolejne strzaly maja zwiekszony damage [1 trafienie dmg +10 szansa 50% + (0,5*lvl)] [2 trafienie dmg +20 szansa 40% + (0,3*lvl)] [3 trafienie dmg +40 szansa 30% + (0,2*lvl)] cooldown 35 sec.

Ewolucja: 
- Wailord (40lvl) 
Umiejętności:
- Life Up
- Giga Impact 

Ruchy:
- Rest (15lvl)
- Rollout (30lvl)
- Waterfall (40lvl)- na przeciwnika spada wodospad, który zadaje dmg, odpycha i spowalnia cel [DMG 80] [Spowolnienie 1 sekunda + (0,03*lvl] Cooldown 45 - (0,1*lvl)
-  Rain Dance (50lvl)- powoduje deszcz który zwiększa dmg (o 25%) oraz prędkość poruszania się (o 50%) wodnych pokemonów(w obszarze deszczu), zmniejsza dmg (o 15%) oraz prędkośc poruszania się (o 25%) pokemonów typu ogniowego i trawiastego. Deszcz zadaje 3 dmg/0,1 sekundy. Cooldown 50 - (0,15*lvl) Czas trwania wynosi 25 sekund. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT. Dodałem nowe pokemony.
Wurmple (konkurs)
Umiejętności:
- Protect (zapomina przy ewolucji w Silicoona lub Cascoona)
Ruchy:
- Brak dostaej przy ewolucji (Silicoon/ Cascoon)
Ewolucja:
- Silicoon (10lvl) (Pomiędzy godziną 6 rano a 18)
- Cascoon (10lvl) (Pomiędzy godziną 18 a 6 rano)

Silicoon
Umiejętności:
- Absorb
Ruchy:
-Bug Buzz (20lvl)
Ewolucja w Beautifly (20lvl)

Cascoon
Umiejętności
- Bug Bite
Ruchy:
- Bug Buzz (20lvl)
Ewolucja w Dustox (20lvl)

Beautifly
Umiejętności:
- Fly
- Absorb

Ruchy:
- Bug Buzz (20lvl)
- Flash (34lvl)- Pokemon wybucha niczym flashbang (nie ginąc przy tym) i oślepia przeciwników wokół na 4 sekundy (samemu nie zostając oślepionym) Cooldown 40 sekund - (0,15*lvl)

Dustox
Umiejętności:
- Fly
- Bug Bite

Ruchy:
- Bug Buzz (20lvl)
- Roost (34lvl)- Pokemon traci możliwość latania do końca cooldownu na rzecz uleczenia, dodatkowego DMG i szybszego poruszania się [kolejne trafienie skutkuje zwiększonym DMG (coś jak u Farfecht'da DMG 30 + (0,2*lvl)] [leczy Pokemona do maksymalnej liczby HP] [prędkość poruszania się + 50%] Cooldown 45  sekund.

Wskazane liczby są tylko propozycją także mogą ulec zmianie, oraz proszę o subiektywną opinię graczy na temat mojej koncepcji, jestem otwarty na wszelaką krytykę. Dzięki za wszystkie opinie!

• Dzięki! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spk pomysł jestem na tak, ale personalnie to nwm czy bym chciał nim grać xD ale to moja subiektywna opinia więc no...gj

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.