Skocz do zawartości
Kubsky

pokemod #2 Kubsky Infinitycore.pl/2018-15-03 23:55

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twoje steamID: STEAM_1:0:239056550
  2. Powód bana: Śpiewanie 
  3. Nick admina od którego otrzymałeś bana: Johnny
  4. Wyjaśnienia: Zachowałem się jak debil, Johnny wbił na serwer ostrzegał ze nie ogląda ostatnich demek bo mu się nie chce i powiedział jasno ze jak ktoś mu powie ze ktoś śpiewa to ogląda demka i daje permy. Ja oczywiście zrobiłem sobie z tego bekę i z paroma osobami śpiewałem. Ban oczywiście słuszny co do tego nie ma wątpliwości ale aż taka kara za taką głupotę? Chciałem cię Johnny przeprosić za moje głupie zachowanie i za zmarnowanie twojego czasu. Mam nadzieje ze nie masz mi tego aż tak za złe i dostanę unbana bo to naprawdę świetny serwer, szkoda by było się z nim pożegnać w taki sposób i to przez taką głupotę. Mam nadzieje ze się zastanowisz czy dać mi unbana i mam nadzieje ze to będzie na moją korzyść i chciał bym przeprosić też innych graczy którzy byli wtedy na serwerze, zdaje sobie sprawę ze zachowałem się jak idiota śpiewając. Mam nadzieje ze też nie macie mi tego za złe .
  5. Dowody zwalniające z bana: Nie ma żadnych dowodów zwalniających z bana 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Jakbym to gdzieś już czytał:

Można powiedzieć, że identyczne. Tylko sens paru zdań zmieniony bo owy gracz pisał do mnie i przepraszał, że zmarnował mój czas Ty zaś przepraszasz i tak, że go zmarnowałeś a wgl nie przypominam sobie bym Ci go udzielał.

I takie tam jeszcze drobniejsze dziwne zmiany.

Żeś się postarał ohoho.

#Odwołanie odrzucone, prosiłem Was to robicie sobie polewkę z administracji i utrudniacie grę innym, na dodatek przychodzisz i dla beki kopiujesz inne odwołanie i myślisz może się uda a tu zonk bo człowiek ma dwa uda. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.