Skocz do zawartości
MaTi

Regulamin GGspeak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

GGspeak

5a832cd1503a9_imageproxy(1).png.6e6ad1b9

 

✩Informacje✩Kanały prywatne mogą posiadać maksymalnie Jeden Podkanał.Zakazane jest zmienianie opisu ) kanału. Zmiana ta grozi usunięciem kanału.

Brak numeru kanału lub zmiana go, grozi usunięciem kanału.

Nazwa kanału nie może zawierać wulgaryzmów, treści rasistowskich, obraźliwych i takich które zostały wymienione w Netykiecie. Grozi to usunięciem kanału i zbanowaniem jego właściciela.

Osoba posiadająca swój własny kanał jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu serwera Team Speak 3.

Za atmosferę na kanałach prywatnych (należących do danej osoby niezwiązanej z administracją) odpowiada Head Channel Admin, a nie admin serwera Team Speak 3.

Każdy kanał nie posiadający hasła, staje się kanałem publicznym do którego może wejść każdy.Strefy przeznaczone dla gildii lub danych grup mają swoich właścicieli i to oni odpowiadają za to co się na nich dzieje, co oznacza, że właściciel danej strefy odpowiada też
regulaminowi kanałów prywatnych. Może być maksymalnie dwóch właścicieli strefy.

✩Kanały prywatne✩


Kanały prywatne mogą posiadać maksymalnie Jeden Podkanał.Zakazane jest zmienianie opisu ) kanału. Zmiana ta grozi usunięciem kanału.Brak numeru kanału lub zmiana go, grozi usunięciem kanału.Nazwa kanału nie może zawierać wulgaryzmów, treści rasistowskich, obraźliwych i takich które zostały wymienione w Netykiecie. Grozi to usunięciem kanału i zbanowaniem jego właściciela.Osoba posiadająca swój własny kanał jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu serwera Team Speak 3.

Za atmosferę na kanałach prywatnych (należących do danej osoby niezwiązanej z administracją) odpowiada Head Channel Admin, a nie admin serwera Team Speak 3.
Każdy kanał nie posiadający hasła, staje się kanałem publicznym do którego może wejść każdy.Strefy przeznaczone dla gildii lub danych grup mają swoich właścicieli i to oni odpowiadają za to co się na nich dzieje, co oznacza, że właściciel danej strefy odpowiada też regulaminowi kanałów prywatnych.

Może być maksymalnie dwóch właścicieli strefy.

✩Kanały pomocnicze i administracyjne✩


Kanały pomocnicze służą do pomocy osobom korzystającym z serwera TeamSpeak 3.

Kanały pomocnicze nie służą do luźnych rozmów z adminami. Wchodzenie na nie bez celu i gadanie o byle czym, kończy się wydaleniem z serwera.

Zakazane jest puszczanie muzyki, nagrywanie i krzyczenie na wyżej wymienionych kanałach.

Kanały pomocnicze służą do kontaktu z adminami, znajdują się on w strefie "Centrum Pomocy".

Zakazane jest żartowanie sobie z administracji, wyśmiewanie ich, obrażanie bez potrzeby pomocy.

Zakazane jest bezsensowne skakanie po kanałach pomocniczych.Zakazuje się wchodzenia na kanały i pod kanały administracyjne bez zgody.

✩Zasady ogólne


Zabronione jest używanie nazw: - Wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, nazistowskich, nieetycznych;- Zawierających ciąg tych samych znaków bądź krótszych niż 3 znaki;- TeamSpeakUser (domyślnej nazwy);- Podszywających się pod osoby z wyższej administracji serwera TeamSpeak3.

Zabronione jest używania awatarów zawierających treści erotyczne, wulgarne, rasistowskie, nazistowskie, nieetyczne bądź obraźliwe.

Zabronione jest reklamowanie innych serwerów głosowych, serwerów gier, stron internetowych, for, itd.

Zabronione jest nagminne zmienianie nazw użytkownika.

Zabronione jest używanie tagów przed nazwą użytkownika, zwłaszcza tych zarezerwowanych dla grup.

Zabronione jest podszywanie się pod kogoś, posiadanie takiej samej nazwy użytkownika w celu żartu.

Zabronione jest wysyłanie w wiadomościach linków przekierowujących na niebezpieczne strony lub aplikacje
.
Zabronione jest używanie czatu ogólnego. Nie tyczy się właściciela serwera.

Zabronione jest spamowanie poke'ami bądź whisper'ami.Na serwerze staramy się pisać zgodnie z zasadami zachowania poprawnej polszczyzny, w sposób zrozumiały dla osób przebywających na serwerze.Zabronione jest podszywanie się pod admina.

Zabronione jest ustawianie sobie dziwnych prefiksów bądź przedrostków, które są używane przy danej grupie rang.

Nazwy kanału mogą mieć maksymalnie 18 znaków.Na serwerze zabronione jest posiadanie multikonta (kont z tym samym IP) stworzonego na innym UID POZA botami muzycznymi. 

Wchodzenie na aktywnym banie też jest zabronione.Administrator ma prawo wyrzucić bota danego użytkownika gdy ten blokuje slota.


Zakaz kopiowania!
 
 
 
  • Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×