Skocz do zawartości
Deather

Współpraca z InfinityCore.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Jestes zainteresowany współpracą?
Dobrze trafiłeś, społeczność InfinityCore.pl jest otwarta na wszelką współprace!

 

Kto i w jaki sposób może stać się naszym partnerem?
YouTuberzy i Streamerzy

Nagrywasz filmy na YouTube? A może jesteś Streamerem? Zgłoś się do nas po rangę!

Mniejsze kanały mają szanse na zdobycie rangi Youtuber lub Streamer na wybranych serwerach sieci. Uprawnienia rang określają poszczególne serwery (na jednym może być to Super VIP, na drugim rezerwacja slota i prefiks, a trzeci może nie przewidywać takiej rangi). Rangi przyznawane są osobom aktywnym, posiadającym minimum 100 subskrybcji lub 100 obserwujących.

 

Partnerzy medialni
Posiadasz duży, rozwinięty kanał?  Stając się naszym partnerem i reklamując naszą społeczność otrzymasz dostęp Super VIP do interesujących cię serwerów, które są nasza własnością (w przypadku serwerów które dołączyły do nas w ramach partnerstwa, decyduje o tym właściciel takiego serwera). Poza dostępem do serwerów otrzymasz miejsce na swój banner (strona główna i forum). Dodatkowo jeśli jesteś zainteresowany stworzymy specjalny dział dyskusyjny dla twoich widzów, w którym otrzymasz moderatora. Oferujemy również wsparcie konkursów organizowanych przez naszych partnerów, w postaci nagród związanych z modyfikacjami oraz serwerami.

 

Właściciele niezależnych serwerów
Prowadzisz swój serwer? Chcesz dołączyć do społeczności? Mamy dla ciebie świetną ofertę partnerską! Dołączając do serwerowni stajesz się częścią ogarniętej społeczności którą budowaliśmy dwa lata.
Warunki dołączenia do sieci to:

  • Minimalna średnia ilość graczy: 6 (wg. gametracker.com)
  • Aktywność serwera od minimum miesiąca (puste serwery nie są brane pod uwagę)

Oferujemy ci miejsce na liście serwerów (strona główna oraz forum), swój własny dział na naszym forum. Dodatkowo otrzymasz od nas kompilacje autorskiego pluginu, synchronizującego twój serwer z naszym systemem WWW (więcej informacji po kontakcie). Jeśli posiadasz sklep lub listę banów, na naszej stronie umieścimy do nich odnośnik.

 

Drużyny e-sportowe
Posiadasz drużynę? A może całą organizację? Wchodząc w partnerstwo z InfinityCore.pl otrzymasz miejsce na banner, dział na forum oraz treningowy/turniejowy serwer tickrate 128 dla 12 osób. Zainteresowany? Napisz: [email protected] lub stwórz temat w tym dziale. Jesteśmy otwarci na wszelkie inne formy współpracy, a także inne warunki niż te wypisane wyżej - kwestia do uzgodnienia.

 

Zasady i uprawnienia rangi Youtuber/Streamer

Oferta i zasady współpracy z twórcami

Oferta i zasady współpracy serwerów partnerskich
 

  • Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×