Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera oraz steamID: xAdi1111 STEAM_1:0:192937808
  2. Wiek:18
  3. Doświadczenie z serwera Poke:GO: Sporo grałem na serwerowni byłem tu jak był jeszcze angielski serwer 
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: 1/2 godziny dziennie tygodniowo na pewno ponad 15 godzin miesięcznie trudno określić ale na pewno ponad 40
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak mam spore doświadczenie byłem administratorem na kilku serwerach przez długi czas 
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Komendy znam dobrze i umiem się nimi posługiwać regulamin też znam 
  7. Dlaczego ty? Mam doświadczenie dobre relacje i komunikacje z graczami i z tego co mi się wydaje jestem lubiany 
  8. Coś o sobie od siebie: Jestem Adrian mam 18 lat od kilku lat mieszkam w Anglii mam problem z wymówieniem litery R potrafię przyznać się do błędu i przeprosić(akcja ze śpiewaniem) i ze mną można ze wszystkiego się pośmiać i ze wszystkiego robię sobie bekę i przez to mam czasami problemy(akcja ze śpiewaniem) ale gdy trzeba zachowuje powagę / I tak wiem miałem bana ale pytałem się Johnnego i powiedział ze mogę napisać Johnny jak dasz szanse to nie zawiodę :D 
  9. Kontakt: Steam-http://steamcommunity.com/id/adriankujawski/  
  10. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/xAdi1111 ︻芫 CSGOatse.com/145.239.133.23:27016/ znikł mi nick z ponad 60 godzinami i jest tylko ten :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor

Jestem na nie bo będzie Karaoke robić na serwie !

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Nie !!!!!!!!

Nie wieże w godziny bo prawie wogule nie gra i nie grał 

Według mnie nie ogarnięty 

I jeszcze nie bo nie chciałbym żeby S2 zmieniło  się w Serwer karaoke 

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, WArd3KK2s napisał:

Na Nie !!!!!!!!

Nie wieże w godziny bo prawie wogule nie gra i nie grał 

Według mnie nie ogarnięty 

I jeszcze nie bo nie chciałbym żeby S2 zmieniło  się w Serwer karaoke 

jak chcesz to się pytaj ludzi bo jestem codziennie :D 

Jestem nie ogarnięty? dobra to twoja opinia ale nie chce nic mówić ale pisze to 13 latek :D 

bez komentarza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, WArd3KK2s napisał:

Jeszcze jedno NIE !!!!!! szanuje takich typów którzy pod wszystkimi kandydatami jest na nie .

szczerze mam gdzieś czy mnie szanujesz bo nie każdy musi ale ok tylko mam jedno pytanie jak mam dać komuś na tak skoro mają po 13 lat i zero doświadczenia?  bo np. dla doha dałem na tak bo nie ma 13 lat i ma doświadczenie tak samo jak carried 

i tam gdzie dałem na nie to ładnie wypunktowałem czemu jest na NIE ale ktoś czytać nie umie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.