Skocz do zawartości
Ayanokouji

Młody grafik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, otóż spróbowałem swoich sił w "grafikowaniu" i naprawdę złapałem zajawkę.
Godzina roboty minęła migiem, a chęć to rozwijania się oglądając roboty innych grafików jeszcze bardziej napawa mnie do dalszej roboty.
Chciałbym żebyście ocenili moją pierwszą a na pewno nie ostatnią pracę.

Nie chodzi tutaj o chwalenie a bardziej naprowadzenie mnie we właściwym kierunku, co można byłoby poprawić, co dodać a co jest zbędne itd.
2008114391_kochamto.thumb.png.eaac6f9322dbef643071d37edaaa10f0.pngZ góry dziękuję każdemu kto udzieli się pod tym postem.
Love was aya ❤️ 

• Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Nawet,nawet bym powiedział 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

Jak na poczatkowe prace jest ok :D 

Rozwijaj sie dalej.

PS. Popracuj nad komponacja kolorow  :D

Edytowane przez SquiZu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

Popracuj nad jasnością, kolorostyka w tej pracy jest w miarę dobra. Jedynie ten napis jest troszkę do zmiany(pojaśnic, wyostrzyć i zmienić lekko nasycenie kolorów). Lub jest też opcja przekopiowania warstwy z człowiekiem i "włożenia" jej do napisu, wtedy nie ma problemu z kolorami. Jeżeli pracujesz w PS i masz jakieś pytania to wal śmiało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Faktycznie, troszkę rozjaśniłby napis 🙂 jak złapałeś zajawke to korzystaj i działaj, takie rzeczy zawsze się przydają 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
◄ VIP ►

Dookoła renderu mógłbyś zrobić efekt światła itp tak jak masz te "kulki" które mają emitować światło to dookoła pracy też mogłaby być, lecz jak dla mnie calość za ciemna, oraz napis jak dla mnie całkowicie źle zrobiony jeżeli chodzi o efekty ( dobrałbym również inną czcionkę). Jak chcesz pomocy to możesz pisać pw :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, korzystam z photoshopa @Zimny.
Jasne że chciałbym pomocy, bo jak na razie potrafię obsługiwać naprawdę podstawowe funkcje i nie mogę znaleźć gfx który spełniłby moje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

Fajne Fajne tylko popracuj nad kolorami bo moim zdaniem troszke tu za bardzo swieci po oczach pamietaj ze mozesz dac cos ciemniejszego tez dla kontrastu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

Zbyt dużo wszystkiego. Nie chodzi o to aby wj3bac tone efektów i porozwalać je w randomowych miejsach. Po co są te efekty? Nic nie wnoszą i w takiej postaci też nie wyglądają.

ayan.thumb.png.0cc3c108e5a6df65be59861a7389b982.png

"Laser" który wypuszcza auto jest też do zmiany bo jest zbyt rozmazany. Zadbaj też o szczegóły, takie jak dociągniecie do końca litery tej pajęczyny czy co to tam jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Jak dla mnie fajne prace lecz tak jak wyżej więcej nie znaczy zawsze lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż mam mały problem, siedzę nad pracą coś około 3h i sprawa jest tego typu że postać która stoi z samej góry była skalowana i przez to jest taka meh, da się coś z tym zrobić? @Aquix@Zimny.@SquiZu

Edytowane przez Ayanokouji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

pokaz tą prace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem pomysł, miałem inspiracje oraz sporo czasu... ale zabrakło mi pomysłu co z tym zrobić ;-;

Bez nazwy-3.png

Chciałbym dodać że chyba zrozumiałem mój największy błąd.
Każdą pracę robiłem "na ślepo", nie precyzowałem tego co robiłem i wychodziło gówno, robiąc banner kierowałbym się jednym stylem, logo drugim a mieszając to wychodzi jak praca *up*, według mnie pomysł był nie zły jednak tak jak mówiłem na ślepo.
Dziś jeszcze ogólnie kumpel prosił żebym zrobił mu na szybko tło więc spróbowałem swoich sił w jednym kierunku no i wyszło tak: Tematyka StarCraft XD

https://photoland.io/i/ozzBn

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
◄ VIP ►

Coraz lepiej, ale jeszcze nick w widoczniejszym miejscu oraz jakieś dopasowane efekty i git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi