Skocz do zawartości
Carried

[3GEN]Sableye,Numel, Sedot,Emolga,Trapinch

Rekomendowane odpowiedzi

Carried STEAM_1:0:4548204 S2

#1 Sableye

Umiejętności: 
- Umiejętność 1 Night Shade
- Umiejętność 2 Fear  -  10% szans przy trafieniu na przerażenie wroga +0,04% co lvl (Zmniejsza obrażenia jakie zadaje nam przerażony przeciwnik/lub zwiększa mu recoil)

Ruchy:
- Ruch 1 Shadow Ball
- Ruch 2 Nightmare
- Ruch 3 Night Shift (Zmienia nas miejscami z ostatnim trafionym wrogiem i oślepia go na 2s)

#2 Numel -30> Camerupt

Umiejętności: 
- Umiejętność 1 - Protect
- Umiejętność 2 - Ember (ulepszony dmg o 10%)

Ruchy:
- Ruch 1 - Flamethrower[15]
- Ruch 2 - Magma Surf ( surf tylko że podpalający na 2s obrażenia z umiejętności(2) Ember)[25]
- Ruch 3 - Magma Pit - rozlewa wokół siebie magmę która podpala przeciwników zadając obrażenia na 1s (Czas trwania 5s obrażenia 40 w 1 sekundzie później równe umiejętności(2) Ember)(Sugeruje 50+lv)

#3 Seedot -30> Nuzleaf -45> Shiftry

Umiejętności: 
- Umiejętność 1 - Bug bite
- Umiejętność 2 - (Brak)

Ruchy:
- Ruch 1 - Vine whip - Unieruchamia trafionego przeciwnika na 2s (co lvl +0.01s)(Czas odnowienia po trafieniu przeciwnika 20s)[15lvl]
- Ruch 2 - Brak
- Ruch 3 - Brak

Ewolucja 2 : Nuzleaf

Umiejętności: 
- Umiejętność 2 - Swift

Ruchy:
- Ruch 1 - Vine whip - Unieruchamia trafionego przeciwnika na 2s(co lvl +0.01s)(Czas odnowienia po trafieniu przeciwnika 20s)
- Ruch 2 - Razor Storm - Strzela falą liści ( Obrażenia 30 + 0.2 co lvl[czas odnowy 25s+])
- Ruch 3 - Photosynthesis - ( Odnawia zdrowie 10 + 0.3 co lvl przez 4s [czas odnowy 35s]) (Podczas trwania skilla jesteśmy unieruchomieni)

Ewolucja 3 : Shiftry

Umiejętności: 
- Umiejętność 2 - Swift

Ruchy:
- Ruch 1 - Vine whip - Unieruchamia trafionego przeciwnika na 2s(co lvl +0.01s)(Czas odnowienia po trafieniu przeciwnika 20s)
- Ruch 2 - Razor Storm - Strzela falą liści ( Obrażenia 30 + 0.2 co lvl[czas odnowy 25s+])
- Ruch 3 - Photosynthesis - ( Odnawia zdrowie 10 + 0.3 co lvl przez 4s [czas odnowy 35s]) (Podczas trwania skilla jesteśmy unieruchomieni)

#4 Emolga (Wiem gen.5 ale nie ma odpowiednika do tych skilli w gen.3) 

Umiejętności: 
- Umiejętność 1 - Spowolnienie ( nie pamiętam jak się ten skill nazywał :/ )
- Umiejętność 2 - Fly

Ruchy:
- Ruch 1 - Thunder shock [15]
- Ruch 2 - Thunder Fang ( 10 % szans przy trafieniu na spowodowanie drgawek +0,03% co lvl)[35]
- Ruch 3 - Discharge (Rozładowuje energię wokół siebie zadając obrażenia(30+0.03lvl) i paraliżując wrogów na 1,5s +0.02s co lvl)[55]

#5 Trapinch -30> Vibrava -45> Flygon

Umiejętności: 
- Umiejętność 1 - Rage
- Umiejętność 2 - 

Ruchy:
- Ruch 1 - Rock slide
- Ruch 2 - 
- Ruch 3 - 

Ewolucja 2 : Vibrava

Umiejętności: 
- Umiejętność 1 - Rage
- Umiejętność 2 - Fly

Ruchy:
- Ruch 1 - Rock slide
- Ruch 2 - Earthquake
- Ruch 3 - Dragon Rush (Zadaje obrażenia i posiada 20% szans na na spowodowanie drgawek)

Ewolucha 3 : Flygon

Umiejętności: 
- Umiejętność 1 - Rage
- Umiejętność 2 - Fly

Ruchy:
- Ruch 1 - Rock slide
- Ruch 2 - Earthquake
- Ruch 3 - Dragon Rush (Zadaje obrażenia i posiada 20% szans na na spowodowanie drgawek)

[Istnieje możliwość edycji w celu dodania większej ilości poków]

Edytowane przez Carried

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie trochę parodia wymyślić nowe nazwy pokemonów i nadawać im skille, których nigdy by nie mogły mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokemod #1

Zdradzę ci tajemnice serwery pokemod czerpią stworki z gier serii "Pocket Monster" więc nie wymyślaj nowych pokemonów tylko użyj pokedexu 3 geny i wymyślaj skille na podstawie podanych tam stworków. A tak w ogóle Magmortar jest pokemonem z 4 generacji.

Edytowane przez Gołomb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że magmortar jest pokiem 4 geny (Jest to mój ulubiony pok).

Wymyśliłem nowe nazwy ze względu na brak wiedzy o nazwach poków z 3 geny czy to tak źle? Zaraz poprawię nazwy jeżeli tak boli to w oczy ;)

Edytowane przez Carried

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Odpal sobie pokedex (np. pokemondb lub bulbpedie) poczytaj, dopasuj i po sprawie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie szukałem ale jakoś nie bardzo mogę znaleźć tego jednego poka który podpasuje pod tego elektrycznego jakby ktoś znalazł przede mną to byłbym wdzięczny za info ;) Oczywiście nadal będę szukał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.