Skocz do zawartości
Leśny

Podanie na Admina Leśny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera oraz steamID:STEAM_1:1:59064804
  2. Wiek:24
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Viridian: Bardzo dawno temu grałem tam może z 4 miesiące
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Zależy od zmian w pracy. W dni wolne około 12 godzin a pracujące coś około 2/3.
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak byłem opiekunem na wówczas jedynym w Polsce serwerze DiabloMod przez ponad rok. Zdarzało mi się również być zwykłym adminem na serwerach JailBreak, Codmod, DeathRun i ZombieMod.
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? 9/10 i 10/10
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Tak
  8. Dlaczego ty? Mam spore doświadczenie, jestem bardzo aktywnym graczem i będę skrupulatnie pilnować by nikt nie łamał regulaminu.
  9. Coś o sobie od siebie: Jestem Bartek. Pochodzę ze Zgorzelca ale od 2 lat mieszkam w Niemczech. Jestem motocyklistą który gra w PokemonGo. Moja Bestia to Kawasaki ZZR 600 ❤️
  10. Kontakt: Discord / Forum / Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198078395337/
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Leśny InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Tak / 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

+spoko typek
+ogarnia

+na sporej ilosci serwerów już był admniem (hehe na discordzie wygadał wszystko)

- tylko te 60h porzesiedział ale jako iż grał na Viridian to niemam sie do czego doczepić :P

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Często bywa na serwie  od niedawna nie widzę go albo poprostu nie możemy sie złapać . Jest spokojny humor dopisuje z tego co napisał wyżej ma też doświadczenie 

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.