Skocz do zawartości

Mousssss

Zasłużony
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Mousssss

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mousssss

  ważne Balans pokemonów - Dyskusja

  Podpalenie (ember) - zabiera 1 dmg gdzie trucizna zabiera 2, zmienić dmg do trucizny. Bug bite itp - trucizna według mnie nie powinna spowalniać Dunsparce - dig + fly powinno zostać usunięte, dużo osób wchodzi na takie tekstury co psuje gre, o szklance to nawet nie będę mówił.
 2. Mousssss

  ważne Balans pokemonów - Dyskusja

  Sky attack - gdy ktoś go używa osoby, które podnosi w powietrze tak zostają zbugowane i wiszą, heart swap (jirachi) - kiedy osoba z tym pokemonem używa tego skilla to gracz przeciwny jest przenoszony w ściane itp, po prostu jest blokowany w txt, mirror coat - kiedy jest aktywny można strzelając zatruwać przeciwnika (dustox to ma o ile pamiętam) i proponuje lekką poprawkę do tego skilla, żeby było sprawiedliwie to kiedy jest aktywny skill osoba z tym skillem otrzymywała dmg tak jak inni kiedy strzelają w niego( mówie to bo zaczynają strzelać przed upływem czasu)
 3. Mousssss

  ważne Balans pokemonów - Dyskusja

  Lugia - proponuje powrót do starego nerfa gdzie lugia nie wykrecała ekranu, Skille dodające dmg(razor leaf itp)- to odnośnie bardziej do odradzania się, osoba która ginie i się odrodzi ma 2x skilla pod rząd tak więc ogarnąć skilla lub usunąć odradzanie
 4. Mousssss

  Podanie na admina MAMUT

  Skoro starasz się o stanowisko juz 6 raz to powinieneś znać wymagania i że od 15lat minimum
 5. Mousssss

  ważne Balans pokemonów - Dyskusja

  Do barriera można po prostu dodać, że dostaje się mniejsza dmg ze skilli pokemonów żeby na 100lvlu jak dostaje się 30dmg(z kevlarem) prawie nic nie dostawał np z 5 i było by już git
 6. Mousssss

  ważne Balans pokemonów - Dyskusja

  Zaczynając według mnie pasywka Sturdy powinna zostać usunięta, ponieważ za dużo już było tych poprawek bez skutku można ją testować aż wyjdzie ale z serwerów proponuje usunąć. Skille np giga impact tak jak ci deather wspominałem zmniejszyć % na działanie jej bo jest za duzy. Po reworku najlepszym co było to chyba poprawienie kul, promienie są też ale za bardzo przeszkadzają osobie która wypuszcza przez małą widoczność, a i dostawanie nimi powoduje ostre spadki fpsów przez co nie da się grać. W skillach obszarowych zwiększyłbym zasięg i tak jak w promieniach poprawić modele. Ostatnio dużo osób gra pokemonami z pasywką "fly" według mnie powinna zostać zmniejszona predkość trochę, bo na wyższych poziomach gracze za szybko się poruszają. Proponuje abyście brali administracje albo ogarniętych graczy do testowania pokemonów nowych żeby nie powtarzało się wychodzi nowy skill jest niezbalansowany i poprawki są po sporym czasie (zdarzało się to dużo razy) co zniechecało ludzi do gry, bo inni wykorzystywali do grania jak i żeby nie było magicznych kombinacji jak sturdy+giga impact, fly+quick attack lub dig+fly. Do 100lvli można coś zrobić jakby ktoś chciał je wymieniać ale zablokować ich nie można gracze wbijali to po aby nie móc grać nimi? Co nowi gracze poradzą sobie jak będą chcieli nie ma nic od razu. Niektóre pokemony te mało grywalne powinny podostawać ulepszenia, troche ich jest temu nie będę wypisywać. Na razie tyle ode mnie.
 7. Mousssss

  Narka

  Papa lekus <3
 8. Mousssss

  [3GEN] Kecleon , Snorunt Seviper i wiece

  Jak wpadłeś na takie skille?
 9. Mousssss

  liczymy do 1000

  28.
×