Skocz do zawartości

KejO

Właściciel JailBreak
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O KejO

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. KejO

  skarga na gracza

  Zamykam. Bezsensowa kłótnia i na forum.
 2. KejO

  skarga na gracza

  Bez sensu, skoro zostało to tak napisane że, ty też go wyzywałeś więc to była kłótnia/sprzeczka a nie atak indywidualny na ciebie. Skarga Odrzucona
 3. Jak ktoś ma problem i nie może wejść na server ładuje mu się normalnie i ma czarny ekran nagle to wystarczy usunąć z folderu Steam / steamapps / common / Counter-Strike Global Offensive z tego folderu usunąć CS:GO i potem sprawdzić spójność plików lokalnych i niech się to pobierze odnowa i już nie będzie problemów.
 4. KejO

  Podanie na Admina kevciUU

  Odrzucone.
 5. KejO

  MuDzYYn Podanie na administratora

  Odrzucone.
 6. KejO

  Podanie na Admina TheKruqq

  Przyjęty na czas próbny.
 7. KejO

  Problem z serverem

  Przepraszamy za problemy panujące na serwerze ze względu na poprawianie starych niedociągnięć, jest w trakcie naprawiania. Wszystkie błędy proszę zgłaszać pod tym postem
 8. KejO

  METIN

  Witam szukam ludzi do popykania w metka bo przyszła m ochota na zagranie gier z podstawówki więc gdy ktoś chciał zagrać pisać pod postem.Nazwa serva metka PangeaYT2
 9. KejO

  NOWY SERWER

  Robimy CodModa. CodMod jest już w fazie prac. Poszukujemy 2-4 testerów na serwer wiadomości pisać do mnie lub Sqowera. Tester na normalniej wersji serwera dostanie Vipa.
 10. KejO

  Ranga

  Mam takie pytanko czy można dodać do Rang Właściciel danej serwerowni.Pierw trzeba by było zrobić rangę np; JB.IC, OM.IC graczy z tą rangą mogą przenosić Właścicielowie JB i Mirka. #Edit Johnny: Zabrania się ustawiania sygnatur i avatarów o podtekstach seksualnych.
 11. KejO

  PayPal

  Takie troszkę to bez sensu. Gracze już przywykli do gift. Jak to zmienimy to ciągle będą pytania jak komuś dać kredyty. #Edit Johnny: Zabrania się ustawiania sygnatur i avatarów o podtekstach seksualnych.
 12. KejO

  Podanie na moderatora Edżor

  Długo cię może nie znam, lecz grałem chwile na serwerze i widać że jesteś dobrym oraz poskładanym obywatelem. Dobry kandydat na Administratora. #Edit Johnny: Zabrania się ustawiania sygnatur i avatarów o podtekstach seksualnych.
 13. KejO

  NOWY SERWER

  Witam, chciałbym się spytać czy chcecie nowy serwer i jaki. 1. Base Buliders 2. Cod Mod 3. Surf 4. Surf + RPG 5. 4 maps
 14. KejO

  Zdawanie na Admina

  Odrzucone.
 15. KejO

  Podanie o Administratora

  Podanie Zaakceptowane. Test Admin nadany.
×