Skocz do zawartości

Revi1

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Revi1 w dniu 9 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Revi1 punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutralny

O Revi1

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 24.01.2005

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Imię: Mateusz. Wiek: Mam 13 lat. Doświadczenie ( W skali od 1 do 10): 8/10. Dlaczego ty?: Ponieważ, znam serwer bardzo dobrze, pewnie wiele osób także mnie zna. Jestem pomocny na serwerze i chętnie pomagam innym. Swoje obowiązki wykonuje starannie i sumiennie. Spędzam na serwerze swój cały wolny czas. Jestem kulturalny i spokojny. Mam doświadczenie z TeamSpeaka, ponieważ jestem z TeamSpeakiem 3 lata i wiem co i jak. Chciałbym pomóc Administracji w wykonywaniu ich obowiązków. Poziom na TeamSpeaku: Na serwerze posiadam 14 poziom. Nick z TeamSpeak'a: reV1k uID z TeamSpeak'a (Identyfikator):Tt2irpe4e0X3nx0Mka/C0wQIQxE= Kontakt: https://steamcommunity.com/id/xReviOfficialx/ Czy jesteś w stanie zareklamować TeamSpeak'a?: Pewnie. Pozdrawiam Cieplutko Administrację :]
 2. Revi1

  KUPUJESZ SVIPA SMS A ONI CI BANA DAJA

  Ale nie musisz sobie nabijać postów na forum. Nie lepiej napisać to wszystko od razu w temacie? ;]
 3. Revi1

  liczymy do 1000

  2020002020
 4. Revi1

  jakie sa wasze hobby? :)

  Gra w piłkę nożną
 5. Imię: Mateusz. Wiek: Mam 13 lat. Doświadczenie ( W skali od 1 do 10): 9/10. Dlaczego ty?: Jestem na serwerze od dłuższego czasu i zapoznałem się z nim bardzo dobrze. Jestem pomocny na serwerze i chętnie pomagam innym. Swoje obowiązki wykonuje starannie i sumiennie. Spędzam na serwerze swój cały wolny czas. Jestem kulturalny i spokojny. Mam doświadczenie z TeamSpeaka, ponieważ jestem z TeamSpeakiem 3 lata i wiem co i jak. Umiem robić rangi i robić kanały z ustawieniami zaawansowanymi. Na mój wiek jednak dużo umiem na TeamSpeaku. Chciałbym pomóc Administracji w wykonywaniu ich obowiązków. Poziom na TeamSpeaku: Na serwerze posiadam 14 poziom. Nick z TeamSpeak'a: Revi1. uID z TeamSpeak'a (Identyfikator):Tt2irpe4e0X3nx0Mka/C0wQIQxE= Kontakt: https://steamcommunity.com/id/xReviOfficialx/ Czy jesteś w stanie zareklamować TeamSpeak'a?: Oczywiście. Pozdrawiam.
 6. Nick: Mój nick to Revi1. Imię: Mam na imię Mateusz. Wiek: Mam 13 lat. Staż na serwerze (godziny): Około 100 godzin. Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/xReviOfficialx/ Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Chcę zostać adminem na serwerze, ponieważ jestem aktywny, miły i cierpliwy. Nie wdaję się w kłótnie na serwerze itp. Nie trolluję i afcze. Chciałbym wprowadzać miłą atmosferę na serwer. Bym chciał pilnować porządku na serwerze jak inna Administracja. Doświadczenie: Na innym serwerze byłem dłuższy czas na randze Admin. Kontakt: Steam, Facebook, Discord, TeamSpeak, Email.
 7. Revi1

  Śmieszne rozwinięcia skrótów

  TS-Twoja Stara XDD
 8. Revi1

  [Moderator]`Redi[S]

  Jestem na Tak. -Staż +Doświadczenie +Wiek +Aktywny +Miły
 9. Revi1

  Nowa muzyka na serwerze .

  Od 1:20 do 1:30
 10. Revi1

  Śmieszne rozwinięcia skrótów

  BMW- Będziesz miał wydatki
 11. Tak jak w tytule! Przykład: Kot Tratwa Allach Ja zaczynam: Infinity
×