Skocz do zawartości
 • Drodzy gracze!

  Ze względu na wyjazd biznesowy mogą

  pojawić się opóźnienia przy zakupach w sklepie.

  Pozdrowienia z Leeds.

 • InfinityCore.pl - poszukuje załogi!

  Kogo szukamy? Nowe serwery. Wynagrodzenie...

  Więcej info tutaj!
 • Optymalizacja baz danych na pokemodzie!

  Na serwerach #S1 i #S2 zostaną usunięte....

  Więcej info tutaj!
 • Rework pokemoda wprowadzony!

  Serwery zostały otwarte!

  Więcej już niedługo...

Johnny

Właściciel sieci
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez Johnny

 1. Łamanie Regulaminu

  @SomeOne podaj godzinę i mapke. @JanuszBiznesu ss z rozmowy prywatnej? Słyszałem, że nick na platformie steam można zmieniać do woli. Umieść przy tym godzinę rozmowy (można wł w opcjach steama) i steamID lub profil osoby z która piszesz - wtedy jest wiarygodniej bo takiego czegoś nie uznam nigdy za dowód bo zaraz każdy zacznie zmieniać nicki i pozbywać się "konkurencji"
 2. Skarga s1

  Owy gracz bardzo nie chciał dostać bana za nick tylko za coś innego ale mu ciut nie wyszło #Zamykam.
 3. Skarga na Admina x2

  Nie to ja czekam na normalną skargę, masz problem wyzywając ludzi od gówna? Przyznajesz się do tego i co mam Cię pochwalić czy się pożalić, że też nie zrozumiałem Twojej przenośni. #Co do skargi i demka - przeprowadzę rozmowę z adminami z tej mapy i dostaną ostrzeżenie.
 4. Skarga na Admina x2

  Chodziło Ci o przenośnie? Wyjdź na ulice i mów ludziom, że "chodzą jak gówna" dostań parę razy po mordzie i za każdym razem tłumacz się, że to przenośnia. Rly? Ogarnij się człowieku bo nikt nie będzie się domyślał czy Ty mówisz do kolegi i może on CI pozwala czy Ty może używasz jakiś chorych przenośni? No chyba nie - gównujesz do kogoś i tyle proste. Zobaczę demko i wypowiem się na temat skargi.
 5. pokemod #2 Unban S2 (Obraza admina)

  #Zamykam. Zastosuj się do wzoru.
 6. pokemod #1 Pikuś Infinitycore.pl I 17.04.2018

  Nic, zobaczy inny admin Twoje demka i się wypowie. Ja już się wypowiedziałem.
 7. pokemod #1 Pikuś Infinitycore.pl I 17.04.2018

  Polecam założyć jeszcze trzeci temat z odwołaniem Widziałem 3 mapki w Twoim wykonaniu i bardzo często zdarzało Ci się mięć dziwne akcje z "celownikiem" Mierzenie w gościa od ~1m a tu nagle w momencie strzału pyk bania, rozumie raz na pare rund lucky strzał no ale bez przesady. #Zamykam drugi temat z tym samym, jeden Ci wystarczy jak tyczy się tego samego bana.
 8. Cześć! Na serwerach Pokemod #S1 i #S2 nastąpi optymalizacja baz danych. Optymalizacja nastąpi 28.04.2018 - zostaną usunięte wszystkie nieaktywne konta od 01.11.2017 i wszystkie pokemony 1lvl (legendy nie są brane pod uwagę). Chcesz by Twoje konto nie zostało usunięte? Wbij na serwer do 28.04. Chcesz zachować swojego pokemona a ma 1lvl? Wbij mu przynajmniej 2lvl do 28.04.
 9. Skarga na Admina

  szkolenia na bycie adminem? Jest jedna komenda sm_admin i opcja zbanuj - trzeba robic z tego szkolenie? Rly? Banujemy według regulaminu i tabeli kar która jest na forum - co mam im pytać wyrywkowo na pamięć? Weź Ty się ogarnij bo zaczynasz irytować człowieku. Porozmawiałem już z adminem. Zamykam. #Edit: Co do skilla fartetcha byl on zbugowany wiec admin mogl upomniec za gre nim a co lepsza zbanowac za wykorzystywanie bledow modyfikacji. Bo jak jest cd a po uzyciu skilla mozesz nim spamic ile chcesz to jest cos nie halo no nie. Wiec admin zrobil bardzo dobrze.
 10. Skarga na Admina

  A co ma jedno do drugiego? Idąc Twoim tokiem myślenia można zadać pytanie to po co sam składałeś podanie jak miałbym z góry nie brać "dzieci" do administracji (nie odpowiadaj mi nawet na nie). A co do admina chłopak jest nim dopiero pierwszy dzień, porozmawiam z nim, wytłumaczę mu co i jak i się wtedy zobaczy. Dajcie mu jeszcze szanse.
 11. Skarga na Admina

  Zobaczę demko i się wypowiem co i jak.
 12. Temat informacyjny

  Nowy poradnik na forum jest w budowie. Obecnie wystarczą Ci komendy: /menu - jest tutaj doslownie wszystko. Cała karta trenera, Twoje poki i ich zmiana. Sklep, plecak i różne mniej znaczące rzeczy. /pokeskill - do uzywania skilla. /skills - do zmiany skilli poka.
 13. Cześć! Wpadłem na pomysł by ruszyć z fajnymi poradnikami (mini kursem) do grafiki 3d. Chciałbym omówić ogólnie co z czym się je, pokazać podstawy, proste rzeczy co można zrobić i osiągnąć. W miarę postępów szlibyśmy do przodu i poszerzali zdobytą wiedzę. Ogólnie na początek chciałbym pokazać podstawę modelowanie - tworzenie prostych kształtów, obiektów. Później chciałbym potworzyć materiały i ubrać nasz model. W późniejszym etapie przy bardziej fajniejszych rzeczach które można "ożywić" - dodałbym im animacje, pokazał z czym się je podstawy render animacji itp. Jak ktoś przeżyje tyle i będą osoby chętne chciałbym przejść później do modeli pod gry - tworzenie stricte pod gry, optymalizacja i podstawy silnika do gier. Programy w których pracowalibyśmy to blender, gimp, ue4 (w dużo późniejszym etapie) - wszystko darmowe cebulaki! Byłby ktoś chętny na taką jazdę? Kto wie może kryje się tu uzdolniona osoba - gdzie za x lat będę sobie grał w pikną grę i napierdzielał z różowego miecza zrobionego właśnie przez Ciebie! Dajcie znać co o tym sądzicie!
 14. Wszystko robiłbym dalej według planu a tym co nie zrozumieją zrobiłbym dodatkowe rozszerzenie jak tego nie pojmą to zostaje im praktyka która czyni cuda.
 15. Tam ludzi mi dużo nie trzeba zawsze to i fajnie pracować z jedną osobą, jak ktoś chce, to czemu nie. Co to trolli i tumanów - trolla można zawsze omijać a tumanowi wytłumaczyć ciut prościej i też zrozumie. Zrobiłbym to na zasadzie prostych "lekcji", gdzie wytłumaczyłbym dane zagadniecie, zrobił prosty przykład i pokazał wszystkie opcje z danego działu i później zadał proste zadanie dotyczące omawianej rzeczy. Następne rzeczy skalowałyby się trudnością i wymagałyby użycia wcześniej zdobytych umiejętności.
 16. podanie na administratora s2

  Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na pw.
 17. Carried

  Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na pw.
 18. Podanie na Junior Admina

  Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na pw.
 19. Podanie

  Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na pw.
 20. podanie Podanie na J.Administratora

  Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.
 21. Podanie na J.A

  Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.
 22. Rekrutacja

  Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.
 23. Podanie o admina

  Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.
 24. Rekrutacja na Admina

  Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.
 25. Podanie na Administratora Pokemod S2

  Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.
×