Skocz do zawartości

Johnny

Właściciel sieci
 • Zawartość

  152
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez Johnny

 1. Johnny

  Propozyja by SquiZu x2

  Reputacja już jest - u nas jest to jako aktywni. Zamiast ostatnie posty dalem ostatnie tematy bo lepiej sie to sprawdza. Top czas? Włączone forum w zakladce i nabijanie czasu - bezsens. Top zawartosc moge zrobic.
 2. Johnny

  Próba oscamowania gracza

  Ten ss nie jest żadnym dowodem - każda osoba może zmienić nick na jaki chce. Musiałbyś pokazać też jego profil razem z ss żeby był widoczny jego adres profilu. #Edit sprawa z weryfikacja gracza ogarnięta.
 3. Johnny

  SKARGA NA GRACZA EMPEK

  Gracz o nicku Dawidek proponuje handel 2 za 1 a gracz empek się na niego zgadza. Banik dla obu panów i po problemie? Podaj swoje steamID bo tamto jest ciut błędne.
 4. Johnny

  Skarga na gracza/admina ARCZEN

  Skarga jest na gracza: Chcecie sobie coś wypominać to na pw albo warniki lecą. Nie macie nic do powiedzenia co odnosi się do tematu to w nim nie piszecie.
 5. Johnny

  Skarga na gracza empek

  Dzięki za zgłoszenie, gracz nie ma wcześniejszych banów i dostanie ostrzeżenie za tą akcje bo tylko raz w mapie użył tego buga.
 6. Johnny

  Skarga na gracza xAdi1111︻芫 InfinityCore.pl

  Gracz nagminnie używa wulgaryzmów - zostanie nagrodzony odpowiednią karą. Dzięki za zgłoszenie.
 7. Johnny

  zabijanie przez sciane i szklanka

  Owy gracz tylko raz zabił przez teksturę za co zostanie upomniany gdyż nie ma wcześniejszych banów. Na balkonie tak mógł stać to nie jest szklanka 😆. Dzięki za zgłoszenie.
 8. Johnny

  Siema

  Dzięki za pomoc i wkład jaki wniosłeś na serwery. Wracaj szybko do zdrowia i do nas! 3maj się.
 9. Johnny

  rekrutacja na range grafik [KTX]

  Podanie rozpatrzone pozytywnie, witamy nowego grafika!
 10. Johnny

  Współpraca z PHANTOM.GG

  Cześć, obecnie nie jesteśmy zainteresowani współpracą.
 11. Cześć! Z tego miejsca chciałbym wszystkich zaprosić na konkurs który organizujemy wraz z naszymi partnerami: GGpseak, Only Mirage i JailBreak. Konkurs będzie polegał na typowaniu zwycięzców grup na mundialu. By wziąć udział w konkursie będziesz musiał napisać zwycięzców danej grupy: Wykorzystaj do tego ten wzór: Czas na typowania macie do 15.06 godziny 19:00 Posty edytowane po 19:00 nie będą brane pod uwagę! Spis grup: Grupa A: Rosja Egipt Urugwaj Arabia S. Grupa B: Portugalia Hiszpania Maroko Iran Grupa C Francja Australia Peru Dania Grupa D Argentyna Islandia Chorwacja Nigeria Grupa E Brazylia Szwajcaria Kostaryka Serbia Grupa F Niemcy Meksyk Szwecja Korea Płd. Grupa G Belgia Panama Tunezja Anglia Grupa H Polska Senegal Kolumbia Japonia Nagrody: Pokemod Super VIP 100 PokeCoins GGspeak 2x Dostęp VIP Only Mirage 2x Super VIP Jail Break: 1x Ranga Sponsor 30dni 30 punktów RPG Nagrody zostaną podzielone na grupy w losowaniu. Jedna nagroda na jedną grupę. Nagroda w danej grupie zostanie rozlosowana między osobami które poprawnie wytypowały wynik owej grupy.
 12. Johnny

  KUPUJESZ SVIPA SMS A ONI CI BANA DAJA

  Cześć, opisz na spokojnie całą sytuacje a wszystko na pewno się wyjaśni. Jak dostałeś słusznego bana po zakupie vipa to nikt Ci raczej ub nie da tylko z powodu takiego, że kupiłeś vipa. I policją nikogo straszyć nie musisz 😆 @SquiZu raczej bym Ciebie o to spytał 😆 Jak chcesz pisać głupie posty niezwiązane z głownym tematem to sobie daruj nastepnym razem.
 13. Johnny

  Mogę proponować współpracę z InfinitiCore

  Sorry ale nie jesteśmy zainteresowani współpracą.
 14. Cześć, w sprawie współpracy z naszą siecią napisz tutaj: LINK Prosiłbym o bardziej "zrozumialszy" post 😆 #Zamykam.
 15. Johnny

  Mundial z GGspeakiem!

  Fajna inicjatywa z mundialem! Na pewno wezmę udział!
 16. Johnny

  próba szantażu ʬ$UbzyN₳ʬ

  Cześć, gdy gracz szantażował Cie na serwerach podaj mapkę a zobaczę sobie demko. Jak było to w prywatnych wiadomościach to ciut lipa ale jego steamID możesz podać. Tutaj masz regulamin: a tutaj tabele kar: Jak nie łamiesz regulaminu to nic nigdy nikomu dawać nie musisz! Ba nawet jak łamiesz regulamin to też nie musisz Wtedy tylko ode mnie coś dostaniesz.
 17. Wyniki konkursu z dnia dziecka
 18. Wzór: Regulamin: 1. Każdy użytkownik może napisać jedno zlecenie na jeden typ grafiki. 2. W zleceniu odpisują tylko osoby robiące grafikę (zainteresowane zleceniem) i zleceniodawca. 3. Po wyborze pasującej pracy przez zleceniodawce post zostaje zamknięty. 4. Zakaz spamowania zleceniami i pod zleceniami. 5. Chcesz stawiać durne grafiki? - Odpuść sobie. Porady: Typy grafiki: - banner - avatar - logo - tło - sygnatura - reklama - layot - overley Staraj się trzymać wzoru! Pomożesz sobie i grafikowi!
 19. Cześć! Wpadłem na pomysł by ruszyć z fajnymi poradnikami (mini kursem) do grafiki 3d. Chciałbym omówić ogólnie co z czym się je, pokazać podstawy, proste rzeczy co można zrobić i osiągnąć. W miarę postępów szlibyśmy do przodu i poszerzali zdobytą wiedzę. Ogólnie na początek chciałbym pokazać podstawę modelowanie - tworzenie prostych kształtów, obiektów. Później chciałbym potworzyć materiały i ubrać nasz model. W późniejszym etapie przy bardziej fajniejszych rzeczach które można "ożywić" - dodałbym im animacje, pokazał z czym się je podstawy render animacji itp. Jak ktoś przeżyje tyle i będą osoby chętne chciałbym przejść później do modeli pod gry - tworzenie stricte pod gry, optymalizacja i podstawy silnika do gier. Programy w których pracowalibyśmy to blender, gimp, ue4 (w dużo późniejszym etapie) - wszystko darmowe cebulaki! Byłby ktoś chętny na taką jazdę? Kto wie może kryje się tu uzdolniona osoba - gdzie za x lat będę sobie grał w pikną grę i napierdzielał z różowego miecza zrobionego właśnie przez Ciebie! Dajcie znać co o tym sądzicie!
 20. Johnny

  pokemod #2 Odwołanie od bana

  Następny raz pomyśl co robisz. Twoje bindy były tak żałosne, że spam dostałem konkretny od połowy osób które znajdowały się na serwerze. Odrzucam ponownie.
 21. Johnny

  pokemod #1 Suspected Aimhack/bot

  Hello. He is an admin so I had to watch demos from previous days and it took me a while. I can't say for sure if he has cheats but he will stay under my control and I will watch him closely. I will let you know if anything will change. Thanks for help!
 22. Johnny

  SquiZu na grafika?

  Podanie odrzucone. Popracuj trochę nad swoimi pracami, praktyka czyni mistrza.
 23. Obecnie kurs zostanie przesunięty gdyż czekamy na nową wersje blendera która wprowadza bardzo dużo zmian. Osobie która zacznie na tej stare która jest teraz ciężko będzie się odnaleźć w tej nowej. Jak wystartuje nowy blendzik zaczynamy od razu kursa a kończymy na tworzeniu jakiejś giereczki (no jak ktoś wgl dotrwa do końca xd). Fajnie jakby zrobić mały projekt z ludźmi z forum, wiadomo gra AAA z tego nie będzie ;D
 24. Johnny

  pokemod #1 Odwołanie od bana

  Odrzucone.
×