Skocz do zawartości

Johnny

Właściciel sieci
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Johnny w dniu 3 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Johnny punkty reputacji!

Reputacja

36 Dobry

O Johnny

Grafik
Sponsor
 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 29.05.1995

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Johnny

  Siema

  Dzięki za pomoc i wkład jaki wniosłeś na serwery. Wracaj szybko do zdrowia i do nas! 3maj się.
 2. Johnny

  rekrutacja na range grafik [KTX]

  Podanie rozpatrzone pozytywnie, witamy nowego grafika!
 3. Johnny

  Współpraca z PHANTOM.GG

  Cześć, obecnie nie jesteśmy zainteresowani współpracą.
 4. Cześć! Z tego miejsca chciałbym wszystkich zaprosić na konkurs który organizujemy wraz z naszymi partnerami: GGpseak, Only Mirage i JailBreak. Konkurs będzie polegał na typowaniu zwycięzców grup na mundialu. By wziąć udział w konkursie będziesz musiał napisać zwycięzców danej grupy: Wykorzystaj do tego ten wzór: Czas na typowania macie do 15.06 godziny 19:00 Posty edytowane po 19:00 nie będą brane pod uwagę! Spis grup: Grupa A: Rosja Egipt Urugwaj Arabia S. Grupa B: Portugalia Hiszpania Maroko Iran Grupa C Francja Australia Peru Dania Grupa D Argentyna Islandia Chorwacja Nigeria Grupa E Brazylia Szwajcaria Kostaryka Serbia Grupa F Niemcy Meksyk Szwecja Korea Płd. Grupa G Belgia Panama Tunezja Anglia Grupa H Polska Senegal Kolumbia Japonia Nagrody: Pokemod Super VIP 100 PokeCoins GGspeak 2x Dostęp VIP Only Mirage 2x Super VIP Jail Break: 1x Ranga Sponsor 30dni 30 punktów RPG Nagrody zostaną podzielone na grupy w losowaniu. Jedna nagroda na jedną grupę. Nagroda w danej grupie zostanie rozlosowana między osobami które poprawnie wytypowały wynik owej grupy.
 5. Johnny

  KUPUJESZ SVIPA SMS A ONI CI BANA DAJA

  Cześć, opisz na spokojnie całą sytuacje a wszystko na pewno się wyjaśni. Jak dostałeś słusznego bana po zakupie vipa to nikt Ci raczej ub nie da tylko z powodu takiego, że kupiłeś vipa. I policją nikogo straszyć nie musisz 😆 @SquiZu raczej bym Ciebie o to spytał 😆 Jak chcesz pisać głupie posty niezwiązane z głownym tematem to sobie daruj nastepnym razem.
 6. Johnny

  Mogę proponować współpracę z InfinitiCore

  Sorry ale nie jesteśmy zainteresowani współpracą.
 7. Cześć, w sprawie współpracy z naszą siecią napisz tutaj: LINK Prosiłbym o bardziej "zrozumialszy" post 😆 #Zamykam.
 8. Johnny

  Mundial z GGspeakiem!

  Fajna inicjatywa z mundialem! Na pewno wezmę udział!
 9. Johnny

  próba szantażu ʬ$UbzyN₳ʬ

  Cześć, gdy gracz szantażował Cie na serwerach podaj mapkę a zobaczę sobie demko. Jak było to w prywatnych wiadomościach to ciut lipa ale jego steamID możesz podać. Tutaj masz regulamin: a tutaj tabele kar: Jak nie łamiesz regulaminu to nic nigdy nikomu dawać nie musisz! Ba nawet jak łamiesz regulamin to też nie musisz Wtedy tylko ode mnie coś dostaniesz.
 10. Wyniki konkursu z dnia dziecka
 11. Wzór: Regulamin: 1. Każdy użytkownik może napisać jedno zlecenie na jeden typ grafiki. 2. W zleceniu odpisują tylko osoby robiące grafikę (zainteresowane zleceniem) i zleceniodawca. 3. Po wyborze pasującej pracy przez zleceniodawce post zostaje zamknięty. 4. Zakaz spamowania zleceniami i pod zleceniami. 5. Chcesz stawiać durne grafiki? - Odpuść sobie. Porady: Typy grafiki: - banner - avatar - logo - tło - sygnatura - reklama - layot - overley Staraj się trzymać wzoru! Pomożesz sobie i grafikowi!
 12. Johnny

  pokemod #2 Odwołanie od bana

  Następny raz pomyśl co robisz. Twoje bindy były tak żałosne, że spam dostałem konkretny od połowy osób które znajdowały się na serwerze. Odrzucam ponownie.
 13. Johnny

  pokemod #1 Suspected Aimhack/bot

  Hello. He is an admin so I had to watch demos from previous days and it took me a while. I can't say for sure if he has cheats but he will stay under my control and I will watch him closely. I will let you know if anything will change. Thanks for help!
 14. Johnny

  SquiZu na grafika?

  Podanie odrzucone. Popracuj trochę nad swoimi pracami, praktyka czyni mistrza.
×