Skocz do zawartości

Johnny

Właściciel sieci
 • Zawartość

  310
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Johnny w dniu 6 Październik

Użytkownicy przyznają Johnny punkty reputacji!

Reputacja

61 Pomocny

O Johnny

Grafik
Redaktor
Sponsor
Właściciel Arena 1v1
Właściciel Lavender
Właściciel Viridian
 • Tytuł
  10%
 • Urodziny 29.05.1995

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Johnny

  Overlay taki se o xd

  A jakbyś spróbował to ciut ujednolicić? Cięcia jak już robisz to dodać wszędzie w tym samym kierunku. Tylko to top donate z miejscem na nick zmienić dół na kwadratowy a góra z cięciem.
 2. do
  Cześć karnetowicze! Mamy dla Was parę wyzwań za które zgarniecie upragnione poziomy - których Wam brakuje. ---------------------------------------------------------------------- Jakie będą zadania i ile dostane za nich poziomów? Zabij 200 przeciwników - 1 poziom Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu trawiastego - 1 poziom Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu wrózka - 1 poziom Złap 20 pokemonów typu duch - 1 poziom Złap 20 pokemonów typu robak - 1 poziom BONUS! <ukryty> dowiemy się o nim w swoim czasie! Łącznie do zgarnięcia macie 5 poziomów karnetu i?
 3. Johnny

  Mini event!

  do
  Cześć trenerzy! Mamy dla Was parę wyzwań za które zgarniecie SVIP'a. ---------------------------------------------------------------------- Jakie będą zadania? Zabij 200 przeciwników Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu duch Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu normalnego Złap 20 pokemonów typu wodnego Złap 20 pokemonów typu wróżka BONUS! Za ukończenie wszystkich zadań dostaniesz +3 dni SVIP'a!
 4. do
  Cześć karnetowicze! Mamy dla Was parę wyzwań za które zgarniecie upragnione poziomy - których Wam brakuje. ---------------------------------------------------------------------- Jakie będą zadania i ile dostane za nich poziomów? Zabij 200 przeciwników - 1 poziom Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu duch - 1 poziom Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu normalnego - 1 poziom Złap 20 pokemonów typu wodnego - 1 poziom Złap 20 pokemonów typu wróżka - 1 poziom BONUS! Za ukończenie wszystkich zadań dostaniesz +5 dni SVIP'a! Łącznie do zgarnięcia macie 5 poziomów karnetu.
 5. Johnny

  Event Halloween

  do
  Więcej informacji wkrótce!
 6. do
  Cześć karnetowicze! Mamy dla Was parę wyzwań za które zgarniecie upragnione poziomy - których Wam brakuje. ---------------------------------------------------------------------- Jakie będą zadania i ile dostane za nich poziomów? Zabij 200 przeciwników - 1 poziom Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu latającego - 1 poziom Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu stalowego - 1 poziom Złap 20 pokemonów typu ognistego - 1 poziom Złap 20 pokemonów typu psychicznego - 1 poziom Łącznie do zgarnięcia macie 5 poziomów karnetu.
 7. Johnny

  Siema

  Cześć cześć.
 8. Johnny

  O tak se O

  Ładnie to wygląda, fajnie ten księżyc jest wkomponowany w tą czarną dziurę. Tylko to tło za tym wszystkim takie jakieś niewyraźne. Może jakby wgl je wywalić zrobić odcień czarnego, dodać jakieś chmurki i ładnie je wkomponować w to.
 9. Johnny

  Next mascot :)

  Fajne fajne. Jakby ten czerwony podkręcił na taki krwisty, ten żółty całkowicie zastąpił jakim mrocznym odcieniem fioletowego, dodał szarawe plamy i błala oO Do tego ludka pasowałoby jeszcze jakie narzędzie zbrodni jaki tasak / nóż myśliwski / rewolwer xd
 10. Johnny

  Trenerzy Lavender - Miesięczne nagrody za ranking

  Gratulację pierwszą edycję wygrywa - JupikDJ
 11. Johnny

  Trenerzy Viridian - Miesięczne nagrody za ranking

  Gratulację pierwszą edycję wygrywa - Dizorox
 12. Johnny

  Mascot logo 4 AimVaca <3

  oO fajowe. Zrób kiedyś jakieś mascot logo z królikami xd
 13. Johnny

  Logotyp dla firmy

  Hmmm ten samochód coś jest niewyraźny - trochę tak nie przypomina samochodu. Jakby ktoś zasłoni mi napisy to ni uja, że bym zgadł, że to samochód. No może, że ja się za dużo czepamiam, a tak to fajne fajne.
 14. Johnny

  Grupa od zmian

  Cześć. Już wszystko wyjaśniam bo także nas to już zaczyna irytować - bo zawsze jest źle. Każda propozycja graczy zostaje odrzucona? Już sprawdzamy: - Poprawa efektów zatrucia oraz podpalenia - zostało to zbuffowane wieć pozytywnie rozpatrzone już masz jedno więc coś nie każda. - Buff ziarenek - nie zostały zbuffowane to prawda bo są zbyt op. Buff by poszedł jeszcze większa fala hejtu bo paki nie da się rozbroić - bezsens. - Efekty przy upadku - deter caly czas probuje to zmienic i ustawić nowy kompromis ale to się tam nie liczy. - Dźwięk dla levitate - chcemy dodać tylko szukamy dźwieku więcej w poście o levitate. Pierwsze z góry i to jest każda? Bo ja tu na 4 widzę tylko jedną. Długie opóźnienie? No dziwne praca, studia, rodzina i pokemod, hmmm pomyślmy co w dniu zrobimy na końcu o eureka. Jak wiadomo przez ostatnie miesiące pokemod praktycznie nic nie zarobił na plus co każdy mógł policzyć sobie bo nie było tak ciężko więc także bombowa motywacja do spedzania resztek dnia nad pokemodem. Jeszcze doszło zamkniecie palleta który był kolebką tej sieci i motywacje ciut pospadały. Ten mod zżera bardzo dużo czasu, robimy jak robimy ale się staramy i wpakowywujmye w to tyle czasu ile damy rade ale jak już chcecie narzekać to ja też ponarzekam bo kto mi broni. Nie wiem czujesz się urażony czy co? Bo po tym poście czuć straszny niesmak do nas. Wiecie czego potrzeba, to czemu nie wypowie się więcej osób? Może to pozmieniać, ile to roboty, wszystko zbuffować. Ale co później, jak przyjdą płakać, wytłumaczysz im dlaczego to jest tak a nie tak? No nie wytłumaczysz, bo będziesz miał wywalone, aż w końcu przyjdą nowe poki, źle się nimi będzie grało bo stare będą za OP to przyjdziecie znów po nerfa. Ile razy zataczaliśmy takie koło - bo zaczyna się to robić już nudne. Ciężko Wam też raz pomyśleć dlaczego coś odrzucamy? Dajmy takie ziarenko o które jest ból dupy: Bije 10 na s - stawiasz to na pace dajmy to na A na duscie2 - uciekasz na longa i zmieniasz skilla na solar beama - gosc biegnie z city - zanim dobiegnie do paki zarenko uderzy go ~3razy - plus rozbrajanie to masz dodatkowe 5 razy - w międzyczasie odpalasz solar beam, który bije 8 ma 0.1s - zadajesz z 200 dmg samymi skillami nic nie robiac praktycznie -.- Dobra to może zaraz będą posty zeby za to banować? Albo zablokować na pake? To może banujmy za wszystkie skille? Albo zablokujmy moda forever. Poirytowanie lvl expert. Dzięki za uwagę. Aha i nie Deter sam ustala co ma być tylko ze mną, żadnego jego widzimisię nie przeszło bez mojej zgody.
 15. Johnny

  Obrażanie na pv

  Cześć, zablokuj gracza na platformie steam (nie dostaniesz już żadnej wiadomości od niego ani żadnego powiadomienia związanego z jego osobą) a później możesz go zreportować (klikasz na jego profil i zgłoś gracza). #Zamykam.
×