Skocz do zawartości

Johnny

Właściciel sieci
 • Zawartość

  284
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana Johnny w dniu 24 Sierpień

Użytkownicy przyznają Johnny punkty reputacji!

Reputacja

50 Pomocny

O Johnny

Grafik
Sponsor
Właściciel Arena 1v1
Właściciel Lavender
Właściciel Viridian
 • Tytuł
  10%
 • Urodziny 29.05.1995

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Johnny

  Missingo??

  Az do sezonu 4? Wytrzymamy tyle? Jak zdobędzie tego poka 100 osób to zrobię sto różnych wariacji poka? Nie ma szans
 2. Johnny

  Daxer

  Ban poprawny, nieraz już dostałeś upomnienie i muta. Na każdym demku które oglądam potrafisz komuś coś ostro powiedzieć. #Zamykam.
 3. Johnny

  Skarg na lemurek (+ ktos jeszcze) nie wykonywanie celów

  Dzięki za zgłoszenie - gracz zostanie ukarany. #Zamykam.
 4. Johnny

  [Corel] Projekt domu

  oO najs chata
 5. Johnny

  Daxer InfinityCore.pl - obrażanie

  Dzięki za zgłoszenie gracz zostanie ukarany. #Zamykam.
 6. Johnny

  Just biniu

  Cześć cześć.
 7. Johnny

  Zdanie na temat degrada

  Nie wiem o jakim degradzie mówisz bo piszesz w dyskusjach ogólnych, ode mnie nic nie dostałeś i fejmu także nie dostaniesz jak go szukasz. #Zamykam. Następnym razem napisz w odpowiednim dziale.
 8. Johnny

  Konkurs?

  Nagrody mają być ogólne? Jedna pula dla wszystkich tak? Zaczniesz konkurs dajmy na to w piąteczek i u mnie nolify zagrają tyle bez przerwy przyjdą dwie osoby z 20h i wygrywa kto? Kto pierwszy napisał posta?
 9. Cześć trenerzy! Co miesiąc będą Wam przydzielane nagrody za ranking. Nagrody będą rozdawane pierwszego dnia miesiąca za poprzedni miesiąc. Główną nagrodą jest Super Vip na 30 dni. Wygrywa osoba w TOP1 KDR. Ranking znajduje się tutaj. Ranking jest resetowany zaraz po rozdaniu nagród każdego miesiąca! 01.10 nagrody zostaną przyznane za ranking SCR (gdyż wcześniej KDR się bugował). Lista osób które wygrały: Nick | Data
 10. Cześć trenerzy! Co miesiąc będą Wam przydzielane nagrody za ranking. Nagrody będą rozdawane pierwszego dnia miesiąca za poprzedni miesiąc. Główną nagrodą jest Super Vip na 30 dni. Wygrywa osoba w TOP1 KDR. Ranking znajduje się tutaj. Ranking jest resetowany zaraz po rozdaniu nagród każdego miesiąca! 01.10 nagrody zostaną przyznane za ranking SCR (gdyż wcześniej KDR się bugował). Lista osób które wygrały: Nick | Data
 11. Johnny

  Konkursik

  Konkurs zawsze możesz zrobić, rozpisz co i jak a się na pewno dogadamy co do reszty ;d
 12. Johnny

  podanie na admina

  Zamykam.
 13. Johnny

  S A D

  Szybkie i długie ruchy zatrzymujące się centralnie na typie? A z full auto to też wina czułości myszy że szarpie góra dół? I potrafisz zmieniać "styl gry" w meczu pomiędzy skacze celownik (szarpiesz myszką) a spokojny gdzie grasz normalnie. Skarga odrzucona, zamykam.
 14. Johnny

  S A D

  Polecam obejrzeć całe demko które podałem i przed każdym strzałem shift+f2 i tępo 1/4. Powiedz mi czemu ten celownik się tak przesuwa bo normalnie to tak nie działa. Strzelasz metr w prawo od typa - strzał - celownik wyśrodkowany na nim. Robisz full auto z broni celownik lata sobie jak chce. Nie mówię, że cały czas tak jest bo czasem strzelasz jak zwykły gracz gdzie praktycznie nic Ci nie wchodzi a innym razem ciągle siepa Ci celownik.
 15. Johnny

  Strzelanie z tekstur, szklanki

  To dobre steamID podałeś W jednej rundzie zdarzyło mu się tylko wejść i zabijać z tzw "szklanki", posiadał tylko jednego bana więc ten jakiś surowy nie będzie. Dzięki za zgłoszenie, zamykam.
×