Skocz do zawartości

Johnny

Właściciel sieci
 • Zawartość

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Johnny w dniu 17 Sierpień

Użytkownicy przyznają Johnny punkty reputacji!

Reputacja

44 Dobry

O Johnny

Grafik
Sponsor
Właściciel Arena 1v1
Właściciel Pokemod Lavender
Właściciel Pokemod Viridian
 • Tytuł
  10%
 • Urodziny 29.05.1995

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Johnny

  Rozgrzewka

  Nope, rozgrzewka jest dobrze zawsze jest te 5-8 osób na pierwszej rundzie. Więcej osób w rozgrzewce to więcej darmowych zakupów ;c
 2. Johnny

  Nitka "Pochwal się tapetą"

  OOO widzę dobre klimaciki na górze For the HORDE!
 3. Cześć! Chciałbym Wam pokrótce opisać event "Od silvera do globala" - będzie on polega na wbiciu rangi global elite. Każdy gracz startuje z rangą silver i dostaje punkty które zwiększają mu rangę (np za killa dostajecie 10pkt) - ale żeby nie było tak łatwo za dedy będziemy Wam odejmować te pkt! Aby wbić rangę global elite trzeba uzbierać 20 000 pkt. Co mam zrobić jak wbiję 20k pkt? Zrób ss swoich pkt i rangi, wstaw ss na forum, podaj swoje SteamID i serwer na którym grasz. Od kiedy do kiedy trwa event? Event zaczyna się od 20.08 do 20.09. Serwery biorące udział w konkursie: Only Mirage Only Dust2 Only AWP Jailbreak Trouble in Terrorist Town Kto może wygrać? Wygrywają pierwsze trzy osoby z każdego serwera! Łącznie jest 21 nagród!. Nagrody: Pierwsza osoba - SVIP / VIP na 30 dni. Druga osoba - SVIP / VIP na 14 dni. Trzecia osoba - SVIP / VIP na 7 dni. Fundatorem imprezy jest @♥YoungeWare!♥. Powodzenia wszystkim! Komentarze niezwiązane z eventem (ss z zadaniami) będą usuwane.
 4. Johnny

  Doladowanie pokecoins

  Cześć, wyślij mi na pw steamID które podałeś przy zakupie a także adres mail i steamID na które mam przerzucić.
 5. Cześć karnetowicze! Mamy dla Was parę wyzwań za które zgarniecie upragnione poziomy - których Wam brakuje do 100 poziomu! ---------------------------------------------------------------------- Od kiedy do kiedy będą dostępne nowe wyzwania w karnecie? Wyzwania będą dostępne od 18.08 (sobota) od 18:00 do 20.08 (poniedziałek) do 18:00. Jakie będą zadania i ile dostane za nich poziomów? Zabij 100 przeciwników - 2 poziomy Asystuj przy 50 zabójstwach - 2 poziomy Wygraj 30 rund - 2 poziomy Użyj 50 balli - 2 poziomy Ewoluuj 10 pokemonów - 2 poziomy
 6. Johnny

  problem Przypadkowy zakup legendarnego pokemona

  Cześć, podaj mi swoje SteamID, serwer na którym grasz i przybliżoną datę zakupu. #Zrobione. #Zamykam.
 7. Johnny

  Hello people

  Czesc, czesc!
 8. Osoby chętne do przenosin z Pallet na Viridian niech w tym poście podadzą swoje steamID. Więcj informacji tutaj. Posty niezwiązane z przenosinami będą usuwane! Zapisałeś się w poprzednich turach? To proszę nie zapisuj się drugi raz ;c
 9. Johnny

  PokeMod Pallet - Przenosimy się na inny serwer!

  OSTATNIA CZWARTA TURA - po której równo z zakończenie baza palletu przestanie istnieć. Zapisy będą trwać do 31.08. Zapisz się do przeniesienia na Viridian Po 31.08 nie ma już możliwości migracji konta!
 10. Johnny

  Czyś czyś

  O cześć! W czym tam tworzysz grafikę?
 11. Johnny

  DR

  Cześć, Twój serwer posiada bardzo słabą aktywność - na gt jest tylko 7 zarejestrowanych użytkowników przez system i jest ona rejestrowana tylko od paru dni. Popracuj nad reklamą by osiągnąć lepsze wyniki i zgłoś się ponownie. Zamykam.
 12. Johnny

  pokemod #3 odwołanie od bana

  Ban poprawny. Najlepiej będzie zrobić kiedyś listę obiektów przez które nie widać lub są nie do przebicia w jedną stronę, żeby nie było z tym problemów. Zamykam.
 13. Johnny

  Znielubiany

  Nie za bardzo chce mi się wypowiadać ale Ci to wyjaśnię. Ja się na Ciebie nie uwziąłem ani nic. Dostawałeś warny za łamanie regulaminu aż w końcu uzbierałeś na bana tygodniowego. Bana nie odczekałeś zrobiłeś nowe konto i bana znów dostałeś - proste. Masz wywalone to czemu tu jeszcze jesteś? Nam na złość nic nie robisz tylko pokazujesz jakim dzieckiem potrafisz być. Żegnamy.
 14. Johnny

  Zapisz się do przeniesienia na Viridian - tura 3

  Zapisy z tury trzeciej zostają zamknięte. Lista osób które zostały już przeniesione: - STEAM_1:0:169211156 - STEAM_1:0:153800364 - STEAM_1:0:144669184 - STEAM_1:0:156396559 - nie mam takiego steamID w bazie. Właściciela proszę o kontakt na pw. - STEAM_1:0:143492871 - STEAM_1:1:98783908 - STEAM_1:0:133551380 Lista będzie na bieżąco aktualizowana. Na końcu dodam info o przeniesieniu wszystkich kont - a Ty sprawdź czy jesteś na liście! Brakuje Cię? Napisz mi na pw. (Każda wiadomość o treści, że "nie ma mnie na liście - moje konto jest nieprzeniesione" przed ogłoszeniem końca przenosin tury pierwszej będę ignorował!) Przenosiny zakończone!
 15. Johnny

  Siemano :D

  Siemka.
×