Skocz do zawartości

Edżor

Opiekun Only Mirage
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez Edżor

 1. Edżor

  podanie na admina

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Powody z których twoje podanie mogło zostać odrzucona : - Nie masz więcej niż 17 lat - Twoje podanie jest krótkie - Nie podałeś prawidłowego SteamID64 - Nie spełniasz innych oczekiwań administracji. Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom
 2. Edżor

  Podanie o Moderatora | TeenOrgasm

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Zapraszamy na krótką rozmowę na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom
 3. Edżor

  [Corel] Projekt domu

  Hejo. Wrzucam swój pierwszy projekt w grafice wektorowej, dokładniej w programie Corel. Według profesorka z UKW "Praca na 4.5 , ale zwolnienia z sesji nie będzie" :@.
 4. Edżor

  podanie o moderatora na only mirage

  Nie spełniasz wszystkich wymagań aby zostać adminem. Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Edżor

  podanie o moderatora na only mirage

  Nie spełniasz wymagań, podanie napisane na odwal. Jestem na NIE.
 6. Edżor

  Skarga na SeniorAdmina Michu

  Wszystko zaczęło się od Twojego bana na 5 minut, Michu nie jest prowokatorem tego toku działań. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Edżor

  Osoby do gierki

  Siema, w temacie podajemy swoje nicki z epic, żeby można było łatwo znaleźć osobę do grania Nickname: Edzor
 8. Edżor

  Podanie na Admina

  Na tak. Widziałem Cię parę razy i zawsze byłeś przyjazny wobec wszystkich. Obsługi admina się poduczysz w parę godzin i będziesz ogarniać.
 9. Edżor

  Podanie na admina LaGrinder

  Nasze relację są ok, nie doświadczyłem aby był agresywny ponad zasady etyki. Sprawujesz się na DD więc tutaj też możesz dostać szansę. Jestem na tak TYLKO w kwestii okresu próbnego. Jeśli nic nie odwalisz w ciągu 7 dni byłbym na tak w sprawie stałego admina.
 10. Edżor

  Czyś czyś

  Hejo
 11. Edżor

  Hello people

  Haj
 12. Edżor

  Znielubiany

  A kto umarł ten nie żyje
 13. Edżor

  Alltalk

  Za, to nie serwer TP, a taktyk i tak nie obgadasz. AT się przyda.
 14. Edżor

  Zbiórka dla Echa

  Od zbiórek na różne cele są dedykowane stronki, tam może Ci się bardziej poszczęści. Osobiście widzę, że robisz dużo dobrego i wspomógłbym szczytny cel Przy okazji, nazwa tematu jest trochę myląca. Myślałem o zbiórce na jakąś operację czy coś
 15. Edżor

  Podanie na Admina TheKruqq

  Na tak. Z tego co widzę nadasz się na moda.
 16. Edżor

  Witam.

  Hej
 17. Edżor

  Siemka

  Hejo
 18. Edżor

  Hejka.

  Hejo
 19. Edżor

  Siemaneczko tu Stuleja Ciupek

  Siemka
 20. Edżor

  Podanie o Moderatora

  Wielkie nie. Na serwerze nie masz nawet 20 godzin. Konto założone godzinę temu, masz 1 post. Nie spełniasz 3 z 4 wymagań podania. Nie czytałeś 3 linijek powyżej wzoru, który skopiowałeś? Masz błędy ortograficzne i interpunkcyjne w podaniu, które da się wyłapać jeżeli tylko 2 raz przeczytasz podanie. Te głupie błędy nawet autokorekta podkreśla na czerwono, a Ty jesteś zbyt leniwy by je poprawić? Myślisz, że jakikolwiek serwer potrzebuje moderatora, który jest tak leniwy, że nie chce mu się sprawdzić godzin na GT? A, w razie gdybyś zarzucił mi skąd mam takie informacje, wystarczy 20 sekund wolnego czasu i brak lenistwa. https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.210:27125/top_players/?query=r4f4l Jeszcze raz nie.
 21. Edżor

  Podanie o Moderatora

  Wielkie nie. Nie spełniasz 3 z 4 wymagań podania, więc jest z automatu odrzucone. Jak można być tak leniwym by nie przeczytać paru linijek tego samego tematu i jeszcze składać podanie.
 22. Edżor

  Podanie na Moderatora Only Mirage LaGrinderツ2115

  Na nie. Nie przeczytałeś nawet wymagań podania tylko skopiowałeś szablon? Nie spełniasz 3 wymagań z 4. Masz ledwo 12h na serwerze wg GT a na stan obecny konto na forum od 3 dni i 2 posty. Samego podania nie przeczytałeś 2 razy bo masz w nim błędy. A fraza "oszusta można odróznić przez obejrzenie go jak gra i czy scanuje" kuje w oczy, bo aż wstyd coś takiego napisać. Gracza obserwuje się kilka(naście) rund albo i parę meczy czy cały dzień żeby być pewnym co do cheata, a nie zerka się okiem czy skanuje. Pod wymaganiami podań jest napisane "Powyższe wymagania odnośnie stażu na serwerze i forum, oraz czasu gry na serwerze odnoszą się do wartości minimalnych do złożenia podania." więc samo podanie jest z góry odrzucone bo nie spełniasz wymagań. Nie wiem czy chciałeś spróbować szczęścia czy naprawdę nie przeczytałeś nawet tego. Powtórzę, wielkie nie.
 23. Edżor

  Głosowanie na Opiekuna

  Rekoj. Tłumaczyłem dlaczego.
 24. Edżor

  Korniszon wita

  hi
 25. Edżor

  Czy dostaliście się do wymarzonej szkoły 🤣

  Miała być polibuda. Ale uniwerek też nie jest zły
×