Skocz do zawartości

Edżor

Opiekun Only Mirage
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Edżor w dniu 16 Październik

Użytkownicy przyznają Edżor punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutralny

1 obserwujący

O Edżor

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 13.01.1997

Ostatnie wizyty

542 wyświetleń profilu
 1. Edżor

  liczymy do 1000

  54
 2. Edżor

  Unban

  Na przyszłość: Bycie bucem i nieprawidłowe zachowanie wpływa na atmosferę panującą na serwerze, więc nie będzie traktowane i odpowiednio karane.
 3. [ Reset rang 10.10.2018 ] Z tej okoliczności na serwerze Only Mirage zorganizowany został konkurs! Do zdobycia 3 x VIP oraz 2 x SVIP! Co należy zrobić aby wygrać? Grać na naszym serwerze! Trzy pierwsze osoby, które zdobędą 10000 Punktów w rankingu otrzymają tytuł VIP na miesiąc! Dwie pierwsze osoby, które zdobędą 15000 Punktów w rankingu otrzymają tytuł SVIP na miesiąc! Konkurs trwa od dnia ogłoszenia konkursu, tj. 10.10.2018 do rozdania puli nagród. Każdy ma równe szanse. Wystarczy być aktywnym na Naszym serwerze. Powodzenia! W celu weryfikacji zdobycia określonej liczby punktów i po odbiór nagrody prosimy o kontakt z Właścicielem lub Opiekunem serwera.
 4. Edżor

  Skarga na Moderatora SquiZu

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Grałem w Maple od 2004. Najpierw GMS, potem EMS. Ta gra w 2 wymiarach zawsze miała coś w sobie.
 6. Edżor

  Podanie o moderatora

  Drugi raz skopiowałeś podanie użytkownika @TeenOrgasm. Jest to wyraz braku szacunku do Jego osoby, pracy którą włożył w napisanie podania oraz całej społeczności serwera. Z racji tego, że takie zachowanie nie jest w żadnym stopniu akceptowalne przez administrację dostajesz ostatnie ostrzeżenie. Następna próba oszustwa skończy się całkowitym zakazem składania podań. Jeżeli Twoje następne podanie zostanie napisane przez Ciebie nie zostanie ono z automatu odrzucone z powodów jak dwa poprzednie. Nie zmarnuj swojej szansy.
 7. Edżor

  Palisz e-p Jakie? Pochwal sie!

  Nigdy więcej akumulatorków, zacznę od tego. Akumulatorki szybko tracą na sprawności, gubią pojemność, dlatego szanuje za każdego moda na ogniwach. A to że napisałeś jedynie smak liquidu to dużo wszystkim daje, bo przecież tylko jedna firma robi liquidy co nie? Epety kopce od 7 lat, liquidy jakie pierwotnie jarałem to wszelkie BM 24mg bo mało co było wtedy na rynku. Na stałe zostałem przy CBDPlus, czyli liquidach wzbogaconych o ekstrakt z konopii, wspomniany w nazwie CBD. Mocna mięta 18mg z tej firmy jest świetna, pół roku jechałem tylko na tym. <--- CBDPlus Jednakże moim faworytem na wszeczasy pozostają liquidy "Malaysian Juice". Mega smaczne i zaspokajają apetyt. Szczególnie eukaliptus, brzoskwinia, wiśnia i inne fruit mixy. <--- Malysian Juice A co do fajunów to sporo tego było. Ale ostatnia trójka to "Ego One Mega", "Wismec RX mini" i obecny "Wismec RX 3" <--- Ego One Mega. Dobry na 0.2 ohmowiej grzałce, ale przycisk się wyrabia po ok. roku użytkowania. < -- Wismec RX Mini. Super się sprawdza, ale z czasem brak mocy i akumulatorek krótko trzyma. < --- Wismec RX 3. Trzy ogniwa, moc do 300W i duży zbiornik. Chyba się z nim ożenie. No, także jak ktoś szuka pomocy przy kopceniu to walić śmiało, trochę czasu już w temacie siedzę.
 8. Edżor

  podanie na admina

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Powody z których twoje podanie mogło zostać odrzucona : - Nie masz więcej niż 17 lat - Twoje podanie jest krótkie - Nie podałeś prawidłowego SteamID64 - Nie spełniasz innych oczekiwań administracji. Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom
 9. Edżor

  Podanie o Moderatora | TeenOrgasm

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Zapraszamy na krótką rozmowę na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom
 10. Edżor

  [Corel] Projekt domu

  Hejo. Wrzucam swój pierwszy projekt w grafice wektorowej, dokładniej w programie Corel. Według profesorka z UKW "Praca na 4.5 , ale zwolnienia z sesji nie będzie" :@.
 11. Edżor

  podanie o moderatora na only mirage

  Nie spełniasz wszystkich wymagań aby zostać adminem. Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Edżor

  podanie o moderatora na only mirage

  Nie spełniasz wymagań, podanie napisane na odwal. Jestem na NIE.
 13. Edżor

  Skarga na SeniorAdmina Michu

  Wszystko zaczęło się od Twojego bana na 5 minut, Michu nie jest prowokatorem tego toku działań. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Edżor

  Osoby do gierki

  Siema, w temacie podajemy swoje nicki z epic, żeby można było łatwo znaleźć osobę do grania Nickname: Edzor
 15. Edżor

  Podanie na Admina

  Na tak. Widziałem Cię parę razy i zawsze byłeś przyjazny wobec wszystkich. Obsługi admina się poduczysz w parę godzin i będziesz ogarniać.
×