Skocz do zawartości
 • Drodzy gracze!

  Ze względu na wyjazd biznesowy mogą

  pojawić się opóźnienia przy zakupach w sklepie.

  Pozdrowienia z Leeds.

 • InfinityCore.pl - poszukuje załogi!

  Kogo szukamy? Nowe serwery. Wynagrodzenie...

  Więcej info tutaj!
 • Optymalizacja baz danych na pokemodzie!

  Na serwerach #S1 i #S2 zostaną usunięte....

  Więcej info tutaj!
 • Rework pokemoda wprowadzony!

  Serwery zostały otwarte!

  Więcej już niedługo...

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 12.04.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Cześć! Wpadłem na pomysł by ruszyć z fajnymi poradnikami (mini kursem) do grafiki 3d. Chciałbym omówić ogólnie co z czym się je, pokazać podstawy, proste rzeczy co można zrobić i osiągnąć. W miarę postępów szlibyśmy do przodu i poszerzali zdobytą wiedzę. Ogólnie na początek chciałbym pokazać podstawę modelowanie - tworzenie prostych kształtów, obiektów. Później chciałbym potworzyć materiały i ubrać nasz model. W późniejszym etapie przy bardziej fajniejszych rzeczach które można "ożywić" - dodałbym im animacje, pokazał z czym się je podstawy render animacji itp. Jak ktoś przeżyje tyle i będą osoby chętne chciałbym przejść później do modeli pod gry - tworzenie stricte pod gry, optymalizacja i podstawy silnika do gier. Programy w których pracowalibyśmy to blender, gimp, ue4 (w dużo późniejszym etapie) - wszystko darmowe cebulaki! Byłby ktoś chętny na taką jazdę? Kto wie może kryje się tu uzdolniona osoba - gdzie za x lat będę sobie grał w pikną grę i napierdzielał z różowego miecza zrobionego właśnie przez Ciebie! Dajcie znać co o tym sądzicie!
 2. 1 punkt
  szkolenia na bycie adminem? Jest jedna komenda sm_admin i opcja zbanuj - trzeba robic z tego szkolenie? Rly? Banujemy według regulaminu i tabeli kar która jest na forum - co mam im pytać wyrywkowo na pamięć? Weź Ty się ogarnij bo zaczynasz irytować człowieku. Porozmawiałem już z adminem. Zamykam. #Edit: Co do skilla fartetcha byl on zbugowany wiec admin mogl upomniec za gre nim a co lepsza zbanowac za wykorzystywanie bledow modyfikacji. Bo jak jest cd a po uzyciu skilla mozesz nim spamic ile chcesz to jest cos nie halo no nie. Wiec admin zrobil bardzo dobrze.
 3. 1 punkt
  Nowy poradnik na forum jest w budowie. Obecnie wystarczą Ci komendy: /menu - jest tutaj doslownie wszystko. Cała karta trenera, Twoje poki i ich zmiana. Sklep, plecak i różne mniej znaczące rzeczy. /pokeskill - do uzywania skilla. /skills - do zmiany skilli poka.
×